SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G930 GALAXY S7

Części i akcesoria do SAMSUNG G930 GALAXY S7

(303 prod.)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wysokiej jakości części do Samsung G930 Galaxy S7

Smartfony Samsung z serii Galaxy S to najbardziej charakterystyczne modele koreańskiej marki, które od wielu lat zapewniają jej czołowe miejsca na listach najchętniej kupowanych smartfonów. Jednym z najlepszych modeli z tej istniejącej od 2010 roku serii był model Samsung Galaxy S7, który premierę miał w 2016 roku. Telefon ten charakteryzuje się tym, czego zabrakło w poprzednich modelach – wodoszczelnością i kurzoodpornością, obudową ze szkła i aluminium oraz zaokrąglonym, nowoczesnym wyglądem.

Ponadto, Samsung G930 Galaxy S7 wyposażono też w parametry, dzięki którym nawet dziś jest on bardzo interesującym urządzeniem. Posiada on między innymi bardzo szczegółowy ekran Super AMOLED, system operacyjny Android 6.0 Marshmallow, ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 8890 oraz tylny aparat fotograficzny 12 Mpx. Taka specyfikacja sprawia, że Samsung G930 Galaxy S7 także obecnie sprawdza się on jako smartfon biznesowy oraz urządzenie do rozrywki multimedialnej.

Sprawdzone zamienniki do smartfona Samsung G930 Galaxy S7

Posiadacze tego modelu koreańskiej marki muszą jednak mieć świadomość tego, że jest to urządzenie – jak na współczesne standardy – dość wiekowe, zatem wiele z jego podzespołów może ulegać zużyciu na skutek wieloletniego użytkowania. Ponadto, część elementów obudowy zewnętrznej jest także bardzo podatna na uszkodzenia mechaniczne. W takich sytuacjach należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości części do Samsung G930 Galaxy S7.

W naszej internetowej hurtowni GSMOK.pl można kupić sprawdzone zamienniki do smartfona Samsung G930 Galaxy S7. Oferujemy między innymi wytrzymałe baterie, które znakomicie zastąpią modele zamontowane fabrycznie. Nasz asortyment jest jednak znacznie szerszy. Sprzedajemy również buzzery, kamery, głośniki, czytniki i złącza SIM, a także złącza systemowe. Gwarantujemy, że nasze produkty to wyłącznie sprawdzone zamienniki do smartfona Samsung G930 Galaxy S7, które są w pełni sprawne i kompatybilne z tym modelem.

Elementy obudowy zewnętrznej i akcesoria do telefonu Samsung G930 Galaxy S7

W naszym internetowym sklepie posiadamy również wysokiej jakości elementy obudowy zewnętrznej i akcesoria do telefonu Samsung G930 Galaxy S7. Części takie jak tylna obudowa oraz przedni wyświetlacz są bardzo podatne na zarysowania i pęknięcia. W GSMOK.pl można kupić między innymi klapki baterii i obudowy z szybką kamery oraz wyświetlacz LCD do Samsung Galaxy S7. Ponadto oferujemy szybki ekranu przedniego i aparatu.

Znajdziesz u nas także praktyczne akcesoria do telefonu Samsung G930 Galaxy S7, czyli przede wszystkim folie ochronne i szkła hartowane, które pomogą ochronić telefon przed pęknięciami, zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze akcesoria do telefonu Samsung G930 Galaxy S7, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie od profesjonalnych serwisów GSM.

 

Strona wygenerowana w 1.561 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję