Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 12
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 12

(ilość produktów: 1)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 452.50 zł
Brutto 556.58 zł
Brutto B2B445.04 zł

Marka Apple słynie z wysokiej klasy smartfonów. Są to urządzenia z wyższej półki, dlatego ich cena jest stosunkowo wysoka. Cechują się wydajnymi podzespołami, optymalną grafiką i wyrazistością kolorów. Często w wyniku upadku na ekranie pojawia się pajęczynka, martwe punkty, czy kolorowe paski, które będą wskazywały na jego uszkodzenie. APPLE IPHONE 12 ekran LCD wyświetlacza to komponent, który z powodzeniem można wymienić na fabrycznie nowy. To znacznie tańsze rozwiązanie niż kupno nowego telefonu. Nie musisz martwić się utratą ważnych danych czy ulubionych zdjęć. Oddaj swój iPhone w dobre ręce!

Ekran LCD do APPLE IPHONE 12

APPLE IPHONE 12 wyświetlacz cechuje się przekątną 6.1" i rozdzielczością 2532 x 1170 px, co pozwala na szybkie i sprawne korzystanie zarówno z mediów społecznościowych, jak i oglądanie seriali czy granie w gry. Wymianę uszkodzonego komponentu warto powierzyć serwisantowi, który wykona pracę rzetelnie i profesjonalnie. W IPHONE 12 panel dotykowy wraz z wyświetlaczem został połączony z korpusem urządzenia przy pomocy dedykowanej taśmy. By móc wymienić podzespół konieczne jest otworzenie urządzenia, a następnie wymontowanie taśmy, na której znajdują się sensory i przełożenie jej do nowego wyświetlacza. Sama wymiana nie powinna zająć dużo czasu, dlatego zlecenie można zrealizować w stosunkowo krótkim terminie, co jest korzystne zarówno dla serwisanta, jak i dla klienta.

Wyświetlacz do APPLE IPHONE 12

Dzięki GSMOK zamówisz wyświetlacz OLED IPHONE, a krótki termin realizacji sprawi, że podzespoły nie będą zalegać na półkach czy w magazynie. Sprawna dostawa, na terenie Warszawy nawet tego samego dnia, gwarantuje możliwość podjęcia zlecenia ekspresowego. W naszym sklepie znajdziesz IPHONE 12 panel dotykowy, a także inne komponenty do innych modeli smartfonów Apple. Z oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni, którzy hobbystycznie zajmują się naprawą urządzeń mobilnych. Sprawdź nasz asortyment i nawiąż korzystną współpracę!

Strona wygenerowana w 0.964 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję