SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 12
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 12

(11 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Marka Apple słynie z wysokiej klasy smartfonów. Są to urządzenia z wyższej półki, dlatego ich cena jest stosunkowo wysoka. Cechują się wydajnymi podzespołami, optymalną grafiką i wyrazistością kolorów. Często w wyniku upadku na ekranie pojawia się pajęczynka, martwe punkty, czy kolorowe paski, które będą wskazywały na jego uszkodzenie. APPLE IPHONE 12 ekran LCD wyświetlacza to komponent, który z powodzeniem można wymienić na fabrycznie nowy. To znacznie tańsze rozwiązanie niż kupno nowego telefonu. Nie musisz martwić się utratą ważnych danych czy ulubionych zdjęć. Oddaj swój iPhone w dobre ręce!

Ekran LCD do APPLE IPHONE 12

APPLE IPHONE 12 wyświetlacz cechuje się przekątną 6.1" i rozdzielczością 2532 x 1170 px, co pozwala na szybkie i sprawne korzystanie zarówno z mediów społecznościowych, jak i oglądanie seriali czy granie w gry. Wymianę uszkodzonego komponentu warto powierzyć serwisantowi, który wykona pracę rzetelnie i profesjonalnie. W IPHONE 12 panel dotykowy wraz z wyświetlaczem został połączony z korpusem urządzenia przy pomocy dedykowanej taśmy. By móc wymienić podzespół konieczne jest otworzenie urządzenia, a następnie wymontowanie taśmy, na której znajdują się sensory i przełożenie jej do nowego wyświetlacza. Sama wymiana nie powinna zająć dużo czasu, dlatego zlecenie można zrealizować w stosunkowo krótkim terminie, co jest korzystne zarówno dla serwisanta, jak i dla klienta.

Wyświetlacz do APPLE IPHONE 12

Dzięki GSMOK zamówisz wyświetlacz OLED IPHONE, a krótki termin realizacji sprawi, że podzespoły nie będą zalegać na półkach czy w magazynie. Sprawna dostawa, na terenie Warszawy nawet tego samego dnia, gwarantuje możliwość podjęcia zlecenia ekspresowego. W naszym sklepie znajdziesz IPHONE 12 panel dotykowy, a także inne komponenty do innych modeli smartfonów Apple. Z oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni, którzy hobbystycznie zajmują się naprawą urządzeń mobilnych. Sprawdź nasz asortyment i nawiąż korzystną współpracę!

Strona wygenerowana w 0.59 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję