SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO G9 PLAY
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do MOTO G9 PLAY

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wielu użytkowników w momencie uszkodzenia swojego smartfona decyduje się na naprawę swojego urządzenia zamiast kupienia nowego. Takie rozwiązanie wiąże się  bowiem z poniesieniem zdecydowanie niższego kosztu, a dodatkowo jest bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ pomaga zminimalizować ilość odpadów elektronicznych. Niektórzy użytkownicy są przywiązani do swojego smartfona i wolą go naprawić, zamiast kupować nowy, ponieważ mają z nim związane wspomnienia i chcą nadal z niego korzystać. Prowadząc serwis GSM, warto korzystać z najwyższej jakości części zamiennych, które pozwolą przywrócić pełną sprawność urządzeniu. Wyświetlacz Moto G9 Play to oryginalny komponent, który zapewni idealne dopasowanie, funkcjonalność oraz wyraźny, nasycony kolorami obraz.

Wyświetlacze do Motoroli G9 Play – wymień uszkodzony komponent

Motorola G9 Play została wyposażona w 6,5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości HD+ (720 x 1600 pikseli), wydajny procesor Qualcomm Snapdragon oraz trzy aparaty główne i jeden przedni, które umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości zdjęć i selfie. Dlatego właśnie smartfon jest bardzo ceniony przez użytkowników. Aby przygotować się już zawczasu na takie zlecenie, warto nawiązać współpracę z internetową hurtownią GSMOK, która oferuje między innymi Moto G9 Play wyświetlacz. Nie oznacza to jednak, że powinieneś zamawiać części na zapas. Dzięki gwarancji błyskawicznej wysyłki możesz zakupić komponent dopiero po wpłynięciu zlecenia od klienta – bez wyrzucania pieniędzy w błoto i zagracania magazynu!

Wyświetlacze LCD do Motoroli G9 Play

GSMOK to hurtownia internetowa zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości akcesoriów i części zamiennych do urządzeń mobilnych. W ofercie znajdziesz wyświetlacze (m.in. ekran Moto G9 Play), digitizery, taśmy flex, baterie i inne komponenty do różnych modeli smartfonów. GSMOK oferuje atrakcyjne ceny i korzystne warunki dla klientów hurtowych, a także szybką i profesjonalną obsługę klienta. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z licznych benefitów w programie lojalnościowym oraz wsparcia opiekuna handlowego. Czekają na Ciebie liczne rabaty i promocje, a także gwarancja błyskawicznej wysyłki, co pozwoli Ci szybko zrealizować zlecenie od klienta. Współpraca z GSMOK to najlepszy sposób na dobrze prosperujący serwis, cieszący się doskonałą renomą!

Strona wygenerowana w 0.889 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję