Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • MATE 20 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do MATE 20 LITE

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł

Szkło hartowane do Huawei Mate 20 Lite

Telefony Huawei z serii Mate od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością w naszym kraju. Nie można się temu dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że znajdziemy w niej zarówno modele budżetowe, jak i zaawansowane, które mogą konkurować z wieloma telefonami od Apple czy Samsung. Jednym z najchętniej kupowanych telefonów z serii Mate przez długi czas był model Huawei Mate 20 Lite.

Telefony Lite to nieco uszczuplone wersje popularnych modeli od chińskiego producenta. Warto pamiętać o tym, że niższa cena odbija się nie tylko na gorszej specyfikacji, ale też niższej jakości niektórych wykorzystanych w produkcji materiałów. Warto zadbać zatem o profesjonalną ochronę telefonu – najważniejsze w tym aspekcie jest szkło hartowane do Huawei Mate 20 Lite.

Szkło ceramiczne do Huawei Mate 20 Lite w sklepie GSMOK

Szkła ochronne to podstawowe akcesoria do telefonu, dzięki którym można zapobiec wielu awariom i uszkodzeniom mechanicznym. Oferowane przez nas szkło hartowane lub szkło ceramiczne do Huawei Mate 20 Lite może ochronić przedni wyświetlacz przed zarysowaniem lub zbiciem na skutek uderzenia o twardą powierzchnię lub upadku na podłogę.

Gwarantujemy, że sprzedajemy wyłącznie najlepsze szkła ceramiczne i szkła hartowane do Huawei Mate 20 Lite, które doskonale przylegają do ekranu, a jednocześnie są prawie niewyczuwalne dla dłoni i palców. Te akcesoria ochronne umożliwiają zatem bardzo komfortowe użytkowanie urządzenia mobilnego zarówno podczas pracy, jak i rozrywki.

 

Strona wygenerowana w 0.602 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję