SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • MATE 20 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do MATE 20 LITE

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkło hartowane do Huawei Mate 20 Lite

Telefony Huawei z serii Mate od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością w naszym kraju. Nie można się temu dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że znajdziemy w niej zarówno modele budżetowe, jak i zaawansowane, które mogą konkurować z wieloma telefonami od Apple czy Samsung. Jednym z najchętniej kupowanych telefonów z serii Mate przez długi czas był model Huawei Mate 20 Lite.

Telefony Lite to nieco uszczuplone wersje popularnych modeli od chińskiego producenta. Warto pamiętać o tym, że niższa cena odbija się nie tylko na gorszej specyfikacji, ale też niższej jakości niektórych wykorzystanych w produkcji materiałów. Warto zadbać zatem o profesjonalną ochronę telefonu – najważniejsze w tym aspekcie jest szkło hartowane do Huawei Mate 20 Lite.

Szkło ceramiczne do Huawei Mate 20 Lite w sklepie GSMOK

Szkła ochronne to podstawowe akcesoria do telefonu, dzięki którym można zapobiec wielu awariom i uszkodzeniom mechanicznym. Oferowane przez nas szkło hartowane lub szkło ceramiczne do Huawei Mate 20 Lite może ochronić przedni wyświetlacz przed zarysowaniem lub zbiciem na skutek uderzenia o twardą powierzchnię lub upadku na podłogę.

Gwarantujemy, że sprzedajemy wyłącznie najlepsze szkła ceramiczne i szkła hartowane do Huawei Mate 20 Lite, które doskonale przylegają do ekranu, a jednocześnie są prawie niewyczuwalne dla dłoni i palców. Te akcesoria ochronne umożliwiają zatem bardzo komfortowe użytkowanie urządzenia mobilnego zarówno podczas pracy, jak i rozrywki.

 

Strona wygenerowana w 1.129 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję