SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Akcesoria lutownicze

(ilość produktów: 25 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Akcesoria lutownicze w serwisie GSM odgrywają ważną rolę w trakcie naprawy i konserwacji urządzeń elektronicznych. W tej kategorii znajdziesz przyrządy i preparaty, które są niezbędne w trakcie prowadzenia prac. Oferujemy szeroki wybór produktów w dobrych cenach, a całe zamówienie dostarczamy pod wskazany adres (na terenie Warszawy nawet tego samego dnia). Postaw na wysokiej jakości przyrządy do lutowania i realizuj naprawy z jeszcze większą skutecznością. Poznaj nasz asortyment!

Przyrządy do lutowania 

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia są przybory do lutowania. Pozwalają one precyzyjnie wykonać naprawę i zamontować poszczególne podzespoły w urządzeniu. Oferujemy wysokiej jakości stacje lutownicze, które pracują z odpowiednią mocą. Dzięki możliwości regulacji temperatury możesz dopasować potrzebne parametry do rodzaju realizowanego zlecenia. Odpowiednie modele utrzymują stałą temperaturę, co daje pełną niezawodność i gotowość do pracy. Oferujemy groty do lutowania, które stanowią podstawę wyposażenia serwisu. Łatwy montaż i demontaż końcówki, długa żywotność oraz optymalne przewodzenie ciepła gwarantuje precyzję podczas łączenia. 

Akcesoria do lutowania 

W naszym sklepie znajdziesz również pasty do lutowania. Odgrywają one istotną rolę w procesie łączenia elementów elektronicznych. Zapewniają lepszą przyczepność oraz zapobiegają powstawaniu zimnych złączy. Gwarantuje to trwałość i niezawodność połączeń. W naszym sklepie są dostępne również gąbki do czyszczenia grotów lutownicy, taśmy do ściągania cyny czy profesjonalny czyścik. Oferujemy także taśmy flex do telefonów, niezbędne przy naprawie smartfonów wielu producentów oraz wiele innych podzespołów i części zamiennych. 

Matryce do reballingu 

Postaw na wysokiej jakości akcesoria do lutowania elektroniki oferowane przez hurtownię GSMOK! Oprócz wyżej wspomnianych produktów znajdziesz u nas również matryce do reballingu. Są wykorzystywane w specjalistycznych procesach naprawy układów BGA. Procesy te wymagają nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również odpowiednich narzędzi, które umożliwiają precyzyjne umieszczenie kulek lutowniczych na układach scalonych. Sita do reballingu oraz zestawy przyborów do lutowania są elementem wyposażenia pozwalającym serwisantom na efektywną pracę. 

Akcesoria lutownicze są niezbędne do wykonania skutecznych i trwałych napraw. Każdy element ma swoje zastosowanie, a posiadanie ich w swoim asortymencie umożliwia profesjonalne i efektywne serwisowanie urządzeń elektronicznych. Inwestowanie w wysokiej jakości narzędzia i akcesoria do lutowania pomoże w szybszym realizacji poszczególnych zleceń. Warto wybrać odpowiednie produkty, które usprawnią naprawę i pozwolą zachować terminowość, co z pewnością zostanie docenione przez klientów. Sprawdź również pozostałe kategorie – znajdziesz w nich wiele części i artykułów serwisowych umożliwiających kompleksową obsługę zleceń. 

Strona wygenerowana w 0.086 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję