SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE SE 2020

Części i akcesoria do APPLE IPHONE SE 2020

(48 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Części zamienne do iPhone SE 2020

Smartfony od amerykańskiego producenta Apple to nie tylko najdroższe flagowce, ale także atrakcyjne modele ze średniej półki cenowej. Jednym z takich telefonów jest iPhone SE 2020. W niewielkim urządzeniu o 4,70-calowym ekranie umieszczono procesor Apple A13, system operacyjny iOS 13 i 3GB RAMu. Zgodnie z informacjami producenta telefon umożliwia słuchanie muzyki aż przez 40 godzin i odtwarzanie plików wideo do kilkunastu godzin.

Takie parametry sprawiają, że iPhone SE 2020 doskonale nadaje się do rozrywki multimedialnej, wykonywania i odbierania połączeń oraz wysyłania wiadomości sms i maili. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie jest to sprzęt z najwyższej półki, więc z czasem niektóre komponenty mogą ulec zużyciu. Wtedy niezbędne okażą się części zamienne do iPhone SE 2020.

Wysokiej jakości części serwisowe do iPhone SE 2020 w GSMOK

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości części serwisowe do iPhone SE 2020. Oferujemy między innymi blaszki LCD, buzzery, kamery iPhone, taśmy flex oraz wyświetlacze LCD z panelem dotykowym w zestawie. Są to w pełni sprawne komponenty, które rekomendują właściciele serwisów GSM.

Sprawdzone akcesoria do iPhone SE 2020

Pamiętaj, że najlepszym sposobem na zapobiegnięcie awarii jest stosowanie akcesoriów ochronnych. Dlatego zaopatrz swój telefon w sprawdzone akcesoria do iPhone SE 2020. W naszej hurtowni internetowej GSMOK.pl znajdziesz między innymi wytrzymałe szkła hartowane, estetyczne case’y w najróżniejszych kolorach, a także ładowarki sieciowe i samochodowe.

Strona wygenerowana w 0.601 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję