SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 13 MINI
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 13 MINI

(6 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Model iPhone 13 Mini fabrycznie został wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 5,4 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia, dzięki czemu gwarantuje przyjemne przeglądanie stron, zdjęć, oglądanie filmów czy seriali a także granie w różne gry. Czasami wystarczy chwila nieuwagi żeby telefon upadł na twardą powierzchnię. Wówczas ekrany iPhone 13 mini pękają – mogą pojawić się martwe piksele lub uszkodzenia matrycy. W takim wypadku najlepiej oddać go w profesjonalne ręce serwisanta, który przeprowadzi diagnozę i oszacuje koszt naprawy.

Wyświetlacze iPhone 13 mini – wymień uszkodzony podzespół

Wyświetlacze iPhone 13 mini, dostępne w naszym sklepie cechują się głęboką czernią, wysokim nasyceniem kolorów, przy jednoczesnej energooszczędności. Szerokie kąty widzenia gwarantują przyjemność z obsługi urządzenia już po naprawie. Oferujemy kompatybilne z Apple iPhone 13 mini wyświetlacze o rozdzielczości HD oraz Full HD, dzięki czemu można zaproponować klientowi różne rozwiązania. Wszystkie produkty z tej kategorii zostały sprawdzone za pomocą specjalnego testera wyświetlaczy, co daje Ci pewność, że wysłany produkt jest w pełni sprawny. Sama wymiana nie jest skomplikowana, ale ze względu na obecność delikatnych podzespołów i taśm powinien przeprowadzić ją profesjonalista.

Apple iPhone 13 mini – wyświetlacze

iPhone 13 mini wyświetlacze po wymianie pozwolą ponownie cieszyć się z użytkowania w pełni sprawnego telefonu. Warto pamiętać, że fabrycznie urządzenie posiada klasę wodoodporności IP68 pozwalające na zanurzenie na maksymalną głębokość 6 m do 30 minut. By zachować odpowiednią szczelność należy zamontować dedykowaną uszczelkę. W naszym sklepie znajdziesz potrzebny asortyment, dzięki któremu każda naprawa przebiegnie sprawnie. Z powodzeniem zamówisz dedykowane otwieraki czy śrubokręty, które umożliwią dostanie się do wnętrza urządzenia. Zarejestruj się na stronie i zyskaj dostęp do ofert dedykowanych klientom biznesowym. W naszym sklepie znajdziesz również testery ekranu iPhone 13 mini, a także akcesoria takie jak praktyczne etui. Warto wprowadzić do oferty również hartowane szkła do iPhone 13 mini oraz ich naklejanie. Podejmij współpracę z odpowiednim dostawcą! 

Strona wygenerowana w 0.844 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję