Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20 LITE
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P20 LITE

(ilość produktów: 31)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 1.25 zł
Brutto 1.54 zł
Netto 2.36 zł
Brutto 2.91 zł
Netto 18.75 zł
Brutto 23.06 zł

Produkt
niedostępny

Netto 4.05 zł
Brutto 4.98 zł
Netto 12.19 zł
Brutto 14.99 zł
Netto 8.13 zł
Brutto 9.99 zł
Netto 12.19 zł
Brutto 14.99 zł
Netto 8.13 zł
Brutto 9.99 zł
Netto 12.19 zł
Brutto 14.99 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 24.38 zł
Brutto 29.99 zł
Netto 8.13 zł
Brutto 9.99 zł
Netto 2.84 zł
Brutto 3.49 zł
Netto 6.25 zł
Brutto 7.69 zł
Netto 1.50 zł
Brutto 1.85 zł
Netto 11.25 zł
Brutto 13.84 zł

Produkt
niedostępny

Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższej jakości komponenty do smartfonów różnych producentów. Dlatego też wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i oferujemy oryginalne części serwisowe do Huawei P20 Lite. Dzięki nim smartfon po naprawie będzie działał bez zarzutu jeszcze przez długi czas. Wierzymy, że nasze komponenty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów i samych użytkowników urządzeń chińskiego producenta. Zapewniamy szereg propozycji do różnego typu napraw. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czynniki awarii są różne. Nie brak więc zewnętrznych elementów narażonych na uszkodzenia mechaniczne oraz tych wewnętrznych, na przykład oryginalnego buzzera.

Dostępne w tej kategorii oryginalne części serwisowe do Huawei P20 Lite to niewielkie i te większe podzespoły, które niejednokrotnie odpowiadają za prawidłową pracę całego urządzenia. Mając to na uwadze, pilnowaliśmy, aby oferta była przystosowana do drobnych napraw serwisowych, a także do wymian i usuwania awarii z dużych komponentów. Zapewniamy więc oryginalne baterie czy kamery przednie i tylne.

Części serwisowe oryginalne Huawei P20 Lite

Zapewniamy najwyższej jakości, w pełni kompatybilne z urządzeniem, nowe części serwisowe oryginalne Huawei P20 Lite. Wiemy, czego potrzebują nasi klienci i jesteśmy w stanie im to dać. Nasza oferta obejmuje produkty, które najczęściej ulegają awariom i wymianom. Współpracujemy z producentem, możemy zamówić konkretny element, jeśli jest taka konieczność. Zawsze dbamy o jakość, ale skupiamy się także na korzystnej cenie. Szereg produkcji dostępnych w sklepie GSMOK.PL spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Oryginalne baterie do Huawei P20 Lite

Przygotowaliśmy w ofercie oryginalne baterie do Huawei P20 Lite, mając na uwadze fakt, że to bez dwóch zdań część niezwykle często wymagająca wymiany. W starszych smartfonach dochodzi do zużycia się ogniwa, przez co nie jest ono w stanie zapewnić pełnej pojemności, przekłada się to na krótszy czas działania urządzenia po naładowaniu. Z nowymi bateriami jednak wszystko się zmieni, a użytkownicy znów będą mogli cieszyć się wielogodzinną rozrywką i dostępem do informacji. Zapraszamy po części serwisowe do Huawei P20 Lite!

Oferta kamer przednich i tylnych do modelu P20 Lite marki Huawei

W naszym sklepie internetowym nie zabrakło także kamer tylnych i przednich do smartfonów marki Huawei. To przygotowane specjalnie dla modelu P20 Lite produkcje, dokładnie takie same, jakie montowane były podczas produkcji urządzenia. Mają tę samą matrycę, możliwości fotograficzne i video. Dzięki temu po wymianie użytkownik nie poczuje różnicy, smartfon będzie robił piękne, ostre zdjęcia, takie jak wykonywał na samym początku eksploatacji. Części serwisowe do Huawei P20 Lite to także wiele innych niezbędnych podzespołów, zachęcamy do przestudiowania całej kategorii w poszukiwaniu tej odpowiedniej.

Klapki baterii w różnych kolorach

Pęknięta lub uszkodzona klapka baterii? W takim razie zapraszamy po nowy egzemplarz oczywiście oryginalny. Oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje produkcje przygotowane specjalnie dla modelu P20 Lite. Chcemy zapewnić, że są to elementy odpowiednio trwałe, wykonane z takich samych materiałów jak klapki montowane podczas produkcji. Ich montaż nie powinien przysporzyć najmniejszych kłopotów nawet niedoświadczonemu serwisantowi. Zapewniamy szybką wysyłkę klapek i innych części serwisowych do Huawei P20 Lite, oferujemy darmowe dostawy i program lojalnościowy dla stałych klientów, zapraszamy!

Strona wygenerowana w 0.361 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję