SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE X
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE X

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane – iPhone X

W sklepie internetowym GSMOK zależy nam na tym, by odpowiednie akcesoria do swoich telefonów mogli u nas znaleźć nie tylko posiadacze najpopularniejszych flagowców, ale także użytkownicy mniej popularnych modeli, które na rynku debiutowały dobrych kilka lat temu. Przykładem takiego telefonu jest iPhone X, który premierę miał w trzecim kwartale 2017 roku. Warto jednak odpowiednio zadbać o ten model, który po kilku latach użytkowania może być bardziej podatny na uszkodzenia mechaniczne i awarie.

W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz wysokiej jakości szkła hartowane do iPhone X, które w pełni nadają się do codziennego użytkowania. Najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości są pozytywne opinie klientów i rekomendacje ze strony właścicieli profesjonalnych serwisów naprawczych.

Kup najlepsze szkła hartowane do iPhone X w sklepie GSMOK

Proponowane przez nas szkła hartowane iPhone X to akcesoria, które z jednej strony są niezwykle wytrzymałe, a z drugiej – cechują się bardzo atrakcyjną ceną. Mają one optymalną grubość 0,3 mm, która zapewnia komfortowe użytkowanie telefonu, a także jest gwarantem profesjonalnej ochrony wyświetlacza. Znajdujące się w naszym asortymencie szkła hartowane do iPhone X są ponadto idealnie przezroczyste, więc kupując je masz pewność, że wyświetlane na ekranie kolory nie będą ulegały zniekształceniu.

Zależy nam na tym, by zakupy w sklepie internetowym GSMOK były jak najbardziej komfortowe. Dlatego naszym klientom oferujemy pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie dokonywania zakupu, a wszystkie produkty obejmujemy umową gwarancyjną.

Strona wygenerowana w 1.026 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję