Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE X
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE X

(ilość produktów: 4)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Brutto B2B7.38 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Brutto B2B7.38 zł

Produkt
niedostępny

Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł

Produkt
niedostępny

Szkła hartowane – iPhone X

W sklepie internetowym GSMOK zależy nam na tym, by odpowiednie akcesoria do swoich telefonów mogli u nas znaleźć nie tylko posiadacze najpopularniejszych flagowców, ale także użytkownicy mniej popularnych modeli, które na rynku debiutowały dobrych kilka lat temu. Przykładem takiego telefonu jest iPhone X, który premierę miał w trzecim kwartale 2017 roku. Warto jednak odpowiednio zadbać o ten model, który po kilku latach użytkowania może być bardziej podatny na uszkodzenia mechaniczne i awarie.

W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz wysokiej jakości szkła hartowane do iPhone X, które w pełni nadają się do codziennego użytkowania. Najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości są pozytywne opinie klientów i rekomendacje ze strony właścicieli profesjonalnych serwisów naprawczych.

Kup najlepsze szkła hartowane do iPhone X w sklepie GSMOK

Proponowane przez nas szkła hartowane iPhone X to akcesoria, które z jednej strony są niezwykle wytrzymałe, a z drugiej – cechują się bardzo atrakcyjną ceną. Mają one optymalną grubość 0,3 mm, która zapewnia komfortowe użytkowanie telefonu, a także jest gwarantem profesjonalnej ochrony wyświetlacza. Znajdujące się w naszym asortymencie szkła hartowane do iPhone X są ponadto idealnie przezroczyste, więc kupując je masz pewność, że wyświetlane na ekranie kolory nie będą ulegały zniekształceniu.

Zależy nam na tym, by zakupy w sklepie internetowym GSMOK były jak najbardziej komfortowe. Dlatego naszym klientom oferujemy pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie dokonywania zakupu, a wszystkie produkty obejmujemy umową gwarancyjną.

Strona wygenerowana w 1.02 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję