SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO G9 POWER
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO G9 POWER

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Telefon działa na procesorze Qualcomm Snapdragon 662. Został wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Pozwala to na sprawne zarządzanie otwartymi aplikacjami bez zacinania się telefonu. Aparatem głównym 64 MP można wykonać szereg pamiątkowych zdjęć, obiektywem szerokokątnym 8 MP uwiecznić piękne panoramy, a obiektywem makro 2 MP uwiecznić szczegóły. Z przodu urządzenia znajduje się kamera do selfie o rozdzielczości 16 MP. Nic więc dziwnego, że użytkownicy nie chcą się rozstawać z tym modelem. W naszym sklepie znajdziesz w pełni kompatybilny wyświetlacz Moto G9 Power!

Wyświetlacze do Motoroli G9 Power

Urządzenie jest wyposażone w duży, 6,8-calowy ekran Moto G9 Power IPS LCD o rozdzielczości HD+ (720 x 1640 pikseli) i proporcjach 20,5:9, co pozwala na wyświetlanie obrazów w dobrej jakości. Niestety w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia może wystąpić uszkodzenie mechaniczne. Z powodzeniem można je naprawić w profesjonalnym serwisie. Wyświetlacz Moto G9 Power gwarantuje szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz pozostaje wyraźny. Sam proces, ze względu na konieczność otwierania klapki i wymontowania delikatnych elementów powinien przeprowadzić serwisant. Moto G9 Power oryginalny wyświetlacz przywróci pełną funkcjonalność ekranu oraz panelu dotykowego. Wyceń swoją usługę i rozwiń swój biznes, wprowadzając do oferty naprawę tego modelu Motoroli.

Wyświetlacz Moto G9 Power

Wymiana uszkodzonego ekranu na nowy, oryginalny pozwala na pełną funkcjonalność telefonu, z zachowaniem wszystkich danych. Jeżeli prowadzisz swój serwis GSM, skorzystaj z naszej oferty! Gwarantujemy sprawną realizację zamówienia, dzięki czemu zamówiony wyświetlacz Moto G9 Power dotrze do Twojej firmy kolejnego dnia, a na terenie Warszawy nawet tego samego. Dzięki temu można realizować zlecenie bez opóźnień i mrożenia pieniędzy w sprzęcie zalegającym na magazynie. W naszej hurtowni znajdziesz również wiele podzespołów dedykowanych innym markom, dzięki czemu naprawisz każdy smartfon klienta. Zyskaj partnera w biznesie!

Strona wygenerowana w 0.4 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję