SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • S908 GALAXY S22 ULTRA 5G

Części i akcesoria do SAMSUNG S908 GALAXY S22 ULTRA 5G

(ilość produktów: 319)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G jest jednym z flagowych modeli na rynku smartfonów. Swoją popularność zawdzięcza wielu zaawansowanym funkcjom - wyjątkowa jakość zdjęć, mocny procesor oraz wydajna bateria spełniają oczekiwania wielu wymagających użytkowników. W tej kategorii znajdziesz części serwisowe do S908 Galaxy S22 Ultra 5G, które pozwolą zrealizować naprawę smartfonu. Nie brakuje wyświetlaczy, baterii, obiektywów aparatu, portów ładowania, głośników czy mikrofonów, które mogą wymagać wymiany zarówno w wyniku normalnego zużycia, jak i w przypadku uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź pełną ofertę naszej hurtowni i zainwestuj w jakościowe części serwisowe do Samsung Galaxy S22 Ultra 5G!

Części do telefonów Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 

Rynek części zamiennych do Samsung Galaxy S22 Ultra 5G oferuje produkty, które pozwalają przywrócić pełną funkcjonalność telefonu. Dostępne w naszej hurtowni wyświetlacze oryginalne do S908 Galaxy S22 Ultra 5G to wysokiej jakości ekrany AMOLED, które zapewniają doskonałe odwzorowanie barw i głębię kolorów. Uszkodzona szybka czy martwe piksele skutecznie utrudniają korzystanie z telefonu, jednak ekran z powodzeniem można wymienić. Z kolei baterie do S908 Galaxy S22 ultra 5G pozwalają przywrócić odpowiednie magazynowanie energii i zmniejszyć częstotliwość ładowania akumulatora. Zepsuty mikrofon, uszkodzony głośnik czy problemy z systemem operacyjnym również można rozwiązać w profesjonalnym serwisie. W naszej hurtowni znajdziesz kompatybilne, pasujące części, które wydłużą żywotność Samsunga każdego klienta! 

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 

Nasza hurtownia oferuje nie tylko części do Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, ale także wiele akcesoriów, które zabezpieczają urządzenie, a także umożliwiają spersonalizowanie designu telefonu. Etui chroni boki telefonu oraz obiektywy aparatu na tylnej klapce. Szkła hartowane do S908 Galaxy S22 Ultra 5G pozwalają natomiast zabezpieczyć ekran przed uszkodzeniami, pęknięciami czy rysami. Dzięki temu podczas upadku pęka naklejona szybka, a nie ekran. Postaw na wysokiej jakości akcesoria i komponenty, które umożliwiają sprawne realizowanie zleceń klientów! Oferujemy wiele podzespołów dedykowanych zarówno do urządzeń Samsung, jak i innych marek smartfonów. Załóż konto i skorzystaj z ofert dedykowanych dla klientów biznesowych! 

Strona wygenerowana w 1.315 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję