SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Narzędzia ręczne, śrubokręty

(ilość produktów: 66 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Narzędzia do otwierania telefonów to obowiązkowy element wyposażenia każdego serwisu GSM. Dzięki nim można bezpiecznie, skutecznie, a jednocześnie bez uszkodzeń otworzyć smartfon. Średnica i kształt narzędzia do telefonów może się różnić w zależności od danego producenta i modelu. Przykładem mogą być iPhony, które mają specyficzne śruby, odmienne od tych zamontowanych na przykład w Samsungach, dlatego warto mieć w swoim punkcie napraw kompletny zestaw. Sprawdź, jakie śrubokręty do telefonów komórkowych możesz zamówić w naszej hurtowni! 

Narzędzia do otwierania telefonów 

Narzędzia serwisowe do telefonów w rękach doświadczonych specjalistów znacznie przyspieszają pracę. Dzięki nim rozkręcanie, przykręcanie czy wypinanie części jest łatwiejsze i nie powoduje dalszych uszkodzeń. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości śrubokręty precyzyjne do elektroniki, które umożliwiają wykręcenie małych śrub, odpowiedzialnych za trzymanie osłony głośnika czy czujnika zbliżeniowego. Ich końcówki są dostosowane do specyficznych wymagań producentów smartfonów, dzięki czemu możesz zrealizować naprawę praktycznie każdego modelu. Znajdź potrzebne narzędzia precyzyjne do elektroniki w naszym sklepie!

Narzędzia do telefonów – otwieraki do obudowy

Obecnie producenci między wyświetlaczem, a tylną klapką urządzenia stosują trwałe, często wodoszczelne połączenia. Rozklejenie telefonu wymaga nie tylko rozgrzania kleju, ale także zastosowania dedykowanych otwieraków. Narzędzia do otwierania obudów muszą być więc precyzyjne, ale również wytrzymałe i ergonomiczne. Dzięki nim w bezpieczny sposób można podważyć ekran i dostać się do wnętrza urządzenia. Otwieraki do telefonów mogą mieć postać metalowych lub plastikowych klinów z cienką końcówką, którą wprowadza się między wyświetlacz a korpus urządzenia. 

Narzędzia precyzyjne do elektroniki 

Narzędzie do otwierania obudów w zależności od modelu posiada podziałkę liniową, określającą, jak głęboko końcówka została umieszczona w telefonie. Dzięki temu można uniknąć rozerwania taśm flex, które łączą ekran z płytą główną. Wkrętaki do telefonów komórkowych, pincety, skrobaki do kleju czy skalpele (oraz ostrza wymienne), a także szczypce boczne i proste – wszystkie niezbędne produkty wygodnie zamówisz z dostawą pod wskazany adres. Są wykonane z jakościowych materiałów, które nie będą powodować uszkodzeń delikatnych komponentów w urządzeniach. Oprócz śrubokrętów i wkrętaków w naszym sklepie znajdziesz szereg akcesoriów ułatwiających i usprawniających pracę. Doskonale sprawdzą się maty i odpowiednie organizery na śrubki. Posiadamy również bogatą ofertę taśm montażowych oraz dedykowane kleje do telefonów, które pozwalają na trwałe i bezpieczne sklejenie elementów korpusu urządzenia po zakończeniu naprawy.

Strona wygenerowana w 0.152 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję