SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A125 GALAXY A12
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do A125 GALAXY A12

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wśród wielu produktów dostępnych w naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz także szkła hartowane do A125 Galaxy A12. Wszystkie charakteryzują się ponadprzeciętną jakością, są wykonane z najlepszego szkła i mają niską cenę w stosunku do ich rewelacyjnej wytrzymałości. Akcesoria te skutecznie zabezpieczają ekran oraz digitizer przed standardowymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania oraz niewielkie stłuczenia, a przy tym także bardzo łatwo je nakleić w wyznaczonym pomieszczeniu. Zachęcamy do zakupu szkieł hartowanych do A125 Galaxy A12 do swojego serwisu już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną i nieograniczoną pomoc podczas składania zamówienia.

Ogólna charakterystyka szkieł hartowanych

Szkła hartowane do A125 Galaxy A12 charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi. Twardość na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa zapewnia w zasadzie nieograniczone możliwości ochronne, gdyż w myśl skali, jedynym materiałem twardszym niż szkło hartowane jest diament. Co to oznacza? Że można go zarysować przy odpowiedniej sile nacisku wyłącznie tym właśnie materiałem, co z reguły w życiu codziennym rzadko się zdarza. Przenosi się to na dużą odporność szkieł hartowanych na standardowe użytkowanie, gdyż są praktycznie całkowicie odporne na płytkie i głębokie zarysowania.

Szkła hartowane do A125 Galaxy A12 są także bardzo dobrze dopasowane do tego modelu smartfona. Mają wszelkie wycięcia na głośnik oraz kamerę, dzięki czemu nie przeszkadzają standardowym użytkowaniu. Ma w tym swój udział także fakt, iż szkła hartowane do A125 Galaxy A12 są wykonane z najcieńszego dostępne na rynku materiału, którego grubość nie przekracza jedynie 3 milimetrów. Tak cienkiej warstwy szkła praktycznie nie wyczuwa się pod palcami nawet podczas dotykania ich krawędzi, które są dodatkowo zabezpieczone i obrobione i tym samym w pełni bezpieczne dla użytkownika.

Szkło hartowane do A125 Galaxy A12 - dlaczego warto?

Nie bez powodu szkła hartowane do A125 Galaxy A12 są uznawane za najlepszą formę ochrony frontu smartfona przed jego uszkodzeniami. Z reguły zniszczenie wyświetlacza wiąże się z bardzo dużymi kosztami związanymi z jego wymianą w serwisie GSM. Drogie są nie tylko same ekrany, lecz również usługa, gdyż proces wymiany wyświetlacza wymaga od serwisanta najwyższego poziomu wiedzy i doświadczenia praktycznego.

Szkła bardzo łatwo się nakleja. Pod spodem znajduje się cienka warstwa specjalnego kleju, który nie wywołuje żadnych niekontrolowanych reakcji w kontakcie z materiałem wyświetlacza. Proces klejenia sprowadza się jedynie do usunięcia folii ochronnej i przyłożenia szkła do ekranu smartfona klejącą stroną. Wysoka sztywność sprawia, że aplikacja jest szczególnie prosta i nie wymaga zastosowania specjalnych narzędzi oraz dodatkowych rozwiązań technicznych. Podobnie jest w kwestii jego odklejania. Szkło bez problemu odchodzi od szybki wyświetlacza nawet po wielu latach, nie pozostawia na nim trudnych do usunięcia plam i nie uszkadza go w trwały sposób.

Zamów już dziś w sklepie GSMOK.pl

W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane i oryginalne szkła hartowane do A125 Galaxy A12, które pochodzą od pewnych, sprawdzonych i godnych zaufania producentów akcesoriów GSM z całego świata. Wszystkie dostarczamy przeważnie już na drugi dzień roboczy, gdyż firmy kurierskie odwiedzają naszą główną siedzibę i magazyn aż dwukrotnie w ciągu dnia. Na terenie Warszawy oferujemy możliwość dostarczenia szkła jeszcze tego samego dnia roboczego, o szczegóły koniecznie zapytaj sprzedawcę.

Na rynku akcesoriów GSM oraz części zamiennych jesteśmy obecni nieprzerwanie od 2003 roku i stale poszerzamy zakres naszej oferty i zwiększamy liczbę towarów. Nasze produkty kupują największe i niewielkie serwisy GSM, dla których liczy się dobre połączenie niskiej ceny z wysoką jakością wykonania i doskonałą obsługą klienta. Zamów już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub napisz. Nasi pracownicy to osoby o szczególnie dużej wiedzy na temat telefonów, dlatego chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Strona wygenerowana w 0.958 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję