SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6 PLUS
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 6 PLUS

(ilość produktów: 35)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Przed przystąpieniem do naprawy iPhone 6 Plus, warto zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i części serwisowe. Stąd nasza oferta i kategoria ukierunkowana wyłącznie na elementy niezbędne przy naprawie wspomnianego modelu marki Apple. Zapewniamy szereg części serwisowych do iPhone 6 Plus, które są jednymi z najczęściej wymienianych w tych urządzeniach. Chcemy także zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje produkty mniej popularne, rzadziej dostępne, co za tym idzie, trudne do zdobycia przez serwisantów. Z nami taki problem już nie wystąpi.

W sklepie internetowym GSMOK.PL czekają na wszystkich części serwisowe do Apple iPhone 6 Plus stworzone przez cenionych na rynku producentów, których darzymy niemałym zaufaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wysokiej jakości są to elementy. To nowe, w pełni kompatybilne z konkretnym modelem urządzenia, sprawdzone anteny, blaszki kamery czy dystans ringi do przedniej kamery. Nasza oferta skupia się na dużych częściach wyświetlacza smartfona, ale i niewielkich zestawów śrubek.

Części serwisowe do Apple iPhone 6 Plus

Kupując części serwisowe do Apple iPhone 6 Plus w naszym sklepie, klienci mogą liczyć na najwyższą jakość wykonania, elementy nowe i oryginalnie zapakowane. Zapewniamy przede wszystkim w stu procentach sprawne produkty znanych producentów. Nasza oferta obejmuje na przykład kamery tylne do iPhone 6 Plus, nie brak głośników czy blaszek kamery i anten GPS. Pozwala to oczywiście oferować klientom i jednocześnie użytkownikom iPhone’ów naprawę bez względu na to, jaki element uległ awarii. Oczywiście wymienione tutaj to tylko przykłady dostępnych w GSMOK.PL części serwisowych.

Elementy wyświetlacza do iPhone 6 Plus

Nasza oferta obejmuje części wyświetlacza do iPhone 6 Plus, który bez dwóch zdań jest jednym z najczęściej wymienianych elementów smartfona. Gwarantujemy na przykład niezawodne podświetlenie LCD z już przygotowanymi złączami i taśmą. Klienci będą mogli u nas zaopatrzyć się również w układ IC LCD, jakże niezbędne do prawidłowej pracy ekranu podczas jego użytkowania. Nie zabrakło złączy LCD czy samych śrubek w kolorze czarnym do ostatecznego przykręcenia ekranu do obudowy po naprawie. Jak można zauważyć, oferta jest szeroka i dostosowana do zróżnicowanych wymagań klientów. 

Taśmy Flex różnego rodzaju

W profesjonalnym sklepie internetowym oferującym części zamienne do smartfonów nie mogło zabraknąć taśm Flex. Wymienia się je praktycznie przy każdym uszkodzeniu konkretnego elementu w urządzeniu. Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi taśmy antenowe płyty głównej, ale również te przycisku głównego “Home”. Zapewniamy taśmy z czujnikiem i kamerą przednią, nie brak produkcji ze złączem ładowania. Zachęcamy więc do składania zamówień na te części serwisowe do Apple iPhone 6 Plus.

Układy scalone i ładowania do iPhone 6 Plus

Chcemy podkreślić, że dbamy o to, aby w naszym asortymencie nie zabrakło jednych z najważniejszych elementów smartfonów marki Apple. Stąd części serwisowe do iPhone 6 Plus w postaci układów scalonych między innymi panelu dotykowego czy ładowania. W końcu bez tych podzespołów urządzenie nie mogłoby działać prawidłowo. Wszystkie dostępne w naszym sklepie układu oraz pozostałe elementy to pewny zakup od sprawdzonego dostawcy. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pytań do kontaktu!

Strona wygenerowana w 0.546 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję