SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Mikrofony

(ilość produktów: 67 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Mikrofony do telefonów Huawei i Apple w sklepie GSMOK 

Telefony Samsung, Huawei, Xiaomi czy Apple to urządzenia najchętniej wybierane przez konsumentów w naszym kraju. Ich popularność nie może dziwić, biorąc pod uwagę to, że charakteryzują się one solidnym wykonaniem, dobrymi parametrami i wieloma możliwościami. Nawet najlepsze urządzenia podczas wieloletniego użytkowania mogą jednak ulec awarii. Jedną z najbardziej nieprzyjemnych sytuacji jest uszkodzenie mikrofonu w smartfonie – uniemożliwia ono między innymi komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych czy sterowanie aplikacjami za pomocą głosu.  

Jak rozpoznać awarię mikrofonu w smartfonie? 

Zakłócenia, szumy i trzaski podczas rozmów telefonicznych – to najczęstsze pierwsze objawy tego, że z mikrofonem w naszym smartfonie może być coś nie tak. Sytuacja, w której rozmówca nie słyszy naszego głosu już dobitnie wskazuje, że mikrofon główny w telefonie mógł ulec awarii.  

O uszkodzeniu mikrofonu może też świadczyć brak reagowania urządzenia na polecenia wydawane głosowo. Jest to funkcja, w którą wyposażonych jest coraz więcej współczesnych smartfonów, dlatego nawet jeśli nie wykorzystujemy jej na co dzień, warto użyć jej, jeśli podejrzewamy, że mikrofon może być uszkodzony.  

Mikrofony do telefonów Samsung i Xiaomi – części serwisowe w GSMOK 

Brak prawidłowego działania mikrofonu w telefonie nie zawsze musi oznaczać najgorsze. Czasem wystarczy usunięcie zanieczyszczeń z portów telefonu, wykonanie miękkiego resetu urządzenia lub usunięcie podejrzanej aplikacji. Jeśli mimo tego mikrofon nadal nie działa jak należy, konieczne może być kupno części serwisowych. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć szeroki wybór podzespołów do telefonów najbardziej renomowanych producentów – posiadamy między innymi mikrofony do telefonów Samsung i Xiaomi, a także Huawei czy Apple.  

Oryginalne mikrofony do iPhone Apple 

Z roku na rok amerykańska marka staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Po smartfony sygnowane logo nadgryzionego jabłka sięgają już nie tylko przedsiębiorcy i biznesmeni, ale także lubująca się w technologicznych nowinkach młodzież. Nie może to dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że Apple oferuje urządzenia mobilne z wysokimi parametrami i najlepszą specyfikacją. W ofercie naszego sklepu posiadamy oryginalne mikrofony do iPhone Apple – oferujemy zarówno części serwisowe do starszych modeli, jak również do nowych flagowców.  

Kupno oryginalnego mikrofonu do iPhone’a Apple jest rozwiązaniem bardzo korzystnym, ponieważ nie trzeba wydawać fortuny na nowe urządzenie. Dobre części serwisowe, takie jak te oferowane przez nasz sklep, nie wpływają negatywnie w żaden sposób na działanie smartfona i pracują równie sprawnie, co podzespoły zainstalowane fabrycznie. Wysokiej jakości mikrofony do telefonów Huawei, Apple czy Samsung, które można u nas kupić, polecane są przez profesjonalne serwisy GSM. W trosce o komfort naszych klientów, wszystkie części serwisowe objęte są sześciomiesięczną gwarancją.

 

Strona wygenerowana w 0.125 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję