SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P SMART Z
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P SMART Z

(ilość produktów: 44)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P Smart Z

Jesteś posiadaczem telefonu Huawei P Smart Z? Ten telefon od chińskiego producenta miał premierę w 2019 roku i od tego czasu nieustannie cieszy się popularnością wśród osób, które potrzebują atrakcyjnego urządzenia do codziennej pracy i niewymagającej rozrywki multimedialnej. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że jest to model dość wiekowy jak na współczesne standardy i wiele jego komponentów może dziś być dość mocno podatnych na awarie i zużycie.

Jeśli Twój telefon również uległ uszkodzeniu, nie musisz kupować nowego smartfonu. W naszym sklepie internetowym GSMOK.pl znajdziesz oryginalne części serwisowe do Huawei P Smart Z, dzięki którym przez kolejne lata będziesz mógł cieszyć się swoim ulubionym urządzeniem.

Oryginalne klapki baterii i obudowy do Huawei P Smart Z w sklepie internetowym GSMOK

Wszystkie oferowane przez nas oryginalne części serwisowe do Huawei P Smart Z są dostępne w kolorach, w których pierwotnie produkowano te modele. Dzięki temu znajdziesz u nas oryginalne klapki baterii i obudowy do Huawei P Smart Z czarne, zielone i niebieskie. Klapki baterii i obudowy sprzedajemy w komplecie z szybką kamery i czytnikiem linii papilarnych.

Oryginalne wyświetlacze LCD i panele dotykowe do Huawei P Smart Z

Oczywiście można kupić u nas także elementy przedniej obudowy, takie jak wyświetlacze LCD i panele dotykowe. Gwarantujemy, że sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości, w pełni sprawne elementy, które można kupić razem z ramką i baterią.

 

Strona wygenerowana w 0.991 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję