SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A226 GALAXY A22 5G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A226 GALAXY A22 5G

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Z bólem serca spoglądasz na Samsunga Galaxy A22, który po upadku nie reaguje na dotyk? A może na ekranie pojawiły się czarne plamy lub paski? Nie rezygnuj z telefonu, tylko dlatego, że wystąpiła w nim awaria. Mamy dla Ciebie dedykowany wyświetlacz i panel dotykowy w korzystnej cenie. A226 GALAXY A22 5G ekran LCD wyświetlacza od GSMOK to gwarancja wysokiej rozdzielczości, bogactwa kolorów i świetnej czułości na dotyk. Zaufaj nam tak, jak zrobiło to już liczne grono klientów biznesowych. Kup panel dotykowy GALAXY A22 i rozpocznij współpracę, podczas której skorzystasz z programu lojalnościowego, specjalnych rabatów, a nad Twoimi zamówieniami będzie czuwał dedykowany opiekun handlowy.

Ekran LCD do A226 GALAXY A22 5G – wymiana w serwisie

Zapewne nie raz do Twojego serwisu klient dostarczył do naprawy telefon, na którym rozpoznajesz ślady samodzielnych prób wymiany wadliwego podzespołu. Jako specjalista dobrze wiesz, że A226 GALAXY A22 5G wyświetlacz oraz pozostałe podzespoły wymagają wyjątkowego traktowania. Nietrudno bowiem o większe uszkodzenia w wyniku niezdarnej wymiany elementów, jakimi są wyświetlacz i panel dotykowy. Aby klient był zadowolony, usługa serwisowa powinna być wykonana szybko, niskim kosztem i przede wszystkim skutecznie. Wybierz A226 GALAXY A22 5G wyświetlacz od GSMOK. Szybka dostawa, atrakcyjna cena i wysokiej jakości komponenty sprawią, że będziesz mógł spełnić wszystkie wymagania klienta.

Wyświetlacz A226 GALAXY A22 5G – jak wygląda wymiana?

Proces naprawczy, dzięki któremu wymienisz panel dotykowy GALAXY A22 jest wieloetapowy i wymaga dużej skrupulatności. Już samo usunięcie tylnej obudowy to balansowanie między siłą a delikatnością. Następnie konieczny będzie demontaż wszystkich podzespołów takich jak bateria, taśma złącza ładowania czy płyta główna. Aby naprawić telefon, niezbędne jest ponowne zamontowanie wszystkich tych elementów na module, którym jest nowy A226 GALAXY A22 5G ekran LCD wyświetlacza. Wymiana polega zatem na demontażu modułów i taśm z uszkodzonego ekranu i zamontowaniu tych elementów na nowym komponencie. 

Strona wygenerowana w 0.463 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję