Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS
  • Kable

Kable do IPHONE XS

(ilość produktów: 12)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 23.74 zł
Brutto 29.20 zł
Brutto B2B23.25 zł
Netto 13.74 zł
Brutto 16.90 zł
Brutto B2B13.52 zł
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B9.40 zł
Netto 7.24 zł
Brutto 8.90 zł
Brutto B2B7.12 zł
Netto 17.14 zł
Brutto 21.08 zł
Brutto B2B16.43 zł
Netto 12.19 zł
Brutto 14.99 zł
Brutto B2B11.56 zł
Netto 19.99 zł
Brutto 24.59 zł
Brutto B2B19.67 zł

Produkt
niedostępny

Netto 6.24 zł
Brutto 7.67 zł
Brutto B2B6.14 zł

Produkt
niedostępny

Netto 6.49 zł
Brutto 7.98 zł
Brutto B2B6.38 zł

Produkt
niedostępny

Netto 18.38 zł
Brutto 22.60 zł
Brutto B2B17.81 zł

Produkt
niedostępny

Netto 17.14 zł
Brutto 21.08 zł
Brutto B2B16.43 zł

Produkt
niedostępny

Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Brutto B2B10.44 zł

Produkt
niedostępny

Wśród wielu produktów dostępnych w sklepie GSMOK.PL znajdują się niezbędne w każdym serwisie GSM podzespoły oraz części zamienne, takie jak wyświetlacze i głośniki, a także akcesoria, wśród których należy wymienić niezbędne kable i przewody. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością oraz doskonałą ceną zakupu, którą w dodatku można jeszcze obniżyć, korzystając z naszych wielu rabatów dla stałych klientów. Przejrzyj wszystkie dostępne kable do iPhone XS i złóż zamówienie już dziś. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę, pomoc na każdym etapie zamówienia oraz bezpieczne zapakowanie wszystkich wysyłanych produktów.

Jakie produkty znajdziesz w kategorii kabli do iPhone XS?

iPhone XS to kolejny model smartfona amerykańskiej marki z siedzibą Cupertino, wyposażony w złącze Lightning, dlatego do jego ładowania oraz transmisji danych niezbędny jest kabel wyposażony w takie złącze. W naszym sklepie oferujemy między innymi adapter audio, który jest niezbędny do przesyłu muzyki oraz rozmów przez kabel aż do słuchawek wyposażonych w standardowe gniazdo jack 3,5 mm. Adapter jest krótki, gdyż służy jedynie jako przejściówka umożliwiająca zastosowanie swoich ulubionych słuchawek z iPhonem XS, bez gniazda jack. 

Niezbędnym kablem do iPhone XS jest także model zakończony z jednej strony wtyczką Lightning, a z drugiej standardowym USB. Taki model umożliwia ładowanie telefonu oraz przesył danych znajdujących się na smartfonie lub też między komputerem a telefonem. Telefon można ładować przy pomocy ładowarki bądź gniazda USB w komputerze.

Cechy kabli do iPhone XS

Wszystkie kable do Apple iPhone XS cechują się najwyższą możliwą jakością wykonania i zapewniają wieloletnie użytkowanie, bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek awarii. Wszystkie są bardzo trwałe, a ich zewnętrzną powierzchnię pokrywa tworzywo sztuczne o wysokiej odporności na zużycie. W niektórych modelach, np. Maxlife, kabel przy złączach jest dodatkowo wzmocniony, dzięki czemu ryzyko jego uszkodzenia w praktyce maleje do zera. Kable do iPhone XS są także bezpieczne w użytkowaniu i wykonane z największą precyzją w kwestii ich wymiarów fizycznych. Doskonale pasują do wszystkich portów i gniazd.

Zamów już dziś jeden z wielu kabli do iPhone XS do swojego sklepu i serwisu GSM bądź dla siebie. Cała nasza oferta przeznaczona jest dla klientów prywatnych, którzy chcą zakupić poszczególne akcesoria do swojego użytku, jak i klientów biznesowych B2B. Oferujemy doskonałe warunki współpracy, w tym wiele programów rabatowych, a także błyskawiczną wysyłkę zakupionych produktów. Firma kurierska odwiedza naszą siedzibę dwukrotnie w ciągu dnia, dlatego a na terenie Warszawy oferujemy usługę dostawy towaru pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia roboczego. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne kable do iPhone XS i złóż zamówienie już dziś. Zapewniamy bezpieczeństwo całej transakcji oraz indywidualne podejście do wszystkich zleceń.

Strona wygenerowana w 0.634 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję