SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS
  • Kable

Kable do IPHONE XS

(ilość produktów: 10)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wśród wielu produktów dostępnych w sklepie GSMOK.PL znajdują się niezbędne w każdym serwisie GSM podzespoły oraz części zamienne, takie jak wyświetlacze i głośniki, a także akcesoria, wśród których należy wymienić niezbędne kable i przewody. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością oraz doskonałą ceną zakupu, którą w dodatku można jeszcze obniżyć, korzystając z naszych wielu rabatów dla stałych klientów. Przejrzyj wszystkie dostępne kable do iPhone XS i złóż zamówienie już dziś. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę, pomoc na każdym etapie zamówienia oraz bezpieczne zapakowanie wszystkich wysyłanych produktów.

Jakie produkty znajdziesz w kategorii kabli do iPhone XS?

iPhone XS to kolejny model smartfona amerykańskiej marki z siedzibą Cupertino, wyposażony w złącze Lightning, dlatego do jego ładowania oraz transmisji danych niezbędny jest kabel wyposażony w takie złącze. W naszym sklepie oferujemy między innymi adapter audio, który jest niezbędny do przesyłu muzyki oraz rozmów przez kabel aż do słuchawek wyposażonych w standardowe gniazdo jack 3,5 mm. Adapter jest krótki, gdyż służy jedynie jako przejściówka umożliwiająca zastosowanie swoich ulubionych słuchawek z iPhonem XS, bez gniazda jack. 

Niezbędnym kablem do iPhone XS jest także model zakończony z jednej strony wtyczką Lightning, a z drugiej standardowym USB. Taki model umożliwia ładowanie telefonu oraz przesył danych znajdujących się na smartfonie lub też między komputerem a telefonem. Telefon można ładować przy pomocy ładowarki bądź gniazda USB w komputerze.

Cechy kabli do iPhone XS

Wszystkie kable do Apple iPhone XS cechują się najwyższą możliwą jakością wykonania i zapewniają wieloletnie użytkowanie, bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek awarii. Wszystkie są bardzo trwałe, a ich zewnętrzną powierzchnię pokrywa tworzywo sztuczne o wysokiej odporności na zużycie. W niektórych modelach, np. Maxlife, kabel przy złączach jest dodatkowo wzmocniony, dzięki czemu ryzyko jego uszkodzenia w praktyce maleje do zera. Kable do iPhone XS są także bezpieczne w użytkowaniu i wykonane z największą precyzją w kwestii ich wymiarów fizycznych. Doskonale pasują do wszystkich portów i gniazd.

Zamów już dziś jeden z wielu kabli do iPhone XS do swojego sklepu i serwisu GSM bądź dla siebie. Cała nasza oferta przeznaczona jest dla klientów prywatnych, którzy chcą zakupić poszczególne akcesoria do swojego użytku, jak i klientów biznesowych B2B. Oferujemy doskonałe warunki współpracy, w tym wiele programów rabatowych, a także błyskawiczną wysyłkę zakupionych produktów. Firma kurierska odwiedza naszą siedzibę dwukrotnie w ciągu dnia, dlatego a na terenie Warszawy oferujemy usługę dostawy towaru pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia roboczego. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne kable do iPhone XS i złóż zamówienie już dziś. Zapewniamy bezpieczeństwo całej transakcji oraz indywidualne podejście do wszystkich zleceń.

Strona wygenerowana w 1.31 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję