SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7
  • Kable

Kable do IPHONE 7

(ilość produktów: 9)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Telefon Apple iPhone 7 to jeden z najlepszych smartfonów giganta z Cupertino, który podczas premiery spotkał się ze szczególnie ciepłym przyjęciem ze strony konsumentów. Firma Apple zastosowała do jego produkcji najwyższej klasy surowce, kable do iPhone 7 nie należą jednak w dalszym ciągu do trwałych i wytrzymałych, dlatego w naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz przewody z różnymi złączami dedykowane do przesyłu danych, słuchania muzyki i ładowania. Wszystkie są wykonane z elastycznych i wytrzymałych materiałów, są przeznaczone do wieloletniego użytkowania, a także są w pełni bezpieczne dla tego modelu telefonu. Precyzyjne wykonanie najmniejszych elementów sprawia przy tym, że kable do iPhone 7 nie generują zakłóceń, a ich użytkowanie jest proste, gdyż nie wymagają jakiejkolwiek konfiguracji od strony użytkownika. Zamów już dziś kable iPhone 7 w naszym sklepie GSMOK.PL i wprowadź je do swojej oferty!

Najważniejsze cechy kabli do iPhone 7

iPhone 7 osiągnął na rynku duży sukces. Szybki procesor w połączeniu z dużą ilością pamięci operacyjnej RAM gwarantuje błyskawiczną obsługę najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych aplikacji mobilnych, a wyświetlacz pełen detali sprawia, że użytkowanie tego smartfona należy do prawdziwych przyjemności. Mocne głośniki umilają konsumpcję treści multimedialnych, a przycisk “home” działający z charakterystycznym feedbackiem znacznie zwiększa przyjemność użytkowania. Wraz z tak dopracowanym smartfonem warto także użytkować odpowiedniej jakości kable.

Wszystkie kable do iPhone 7 dostępne w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą możliwą jakością. Zostały wykonane między innymi z gumy, która zachowuje swoją trwałość i elastyczność przez bardzo długi czas po zakupie. Nie zmieniają koloru w nadmiernym stopniu, a wykończenie jest atrakcyjne wizualnie nawet podczas szczególnie intensywnego użytkowania. Nie bez znaczenia jest także jakość złączy. Wszystkie elementy zostały wykonane z wyselekcjonowanych surowców, które zapewniają precyzyjne połączenie na linii złącze-smartfon i są gwarancją dobrej jakości przesyłu danych oraz energii elektrycznej podczas ładowania. Precyzyjne dopasowanie wymiarów zapewnia przy tym ścisłe połączenie i nie wywołuje nadmiernej eksploatacji bardzo starannie zaprojektowanych gniazd. Wielu producentów kabli do iPhone 7 nie przykłada do tego etapu produkcji zbyt dużej uwagi, przez co właściciele takich kabli bardzo szybko muszą także wymienić gniazdo ładowania, gdyż może zostać wytarte przez zbyt duże złącze.

Jakie kable iPhone 7 znajdują się w naszym sklepie GSMOK.PL?

W naszym sklepie dostępne są przeróżne kable do iPhone 7 wykonane w całości przez najlepszych producentów na rynku. Oferujemy między innymi standardowe i niezbędne przewody zakończone złączem USB z jednej strony oraz Lightning z drugiej, które mogą służyć do przesyłu danych pomiędzy smartfonem a komputerem oraz do ładowania. Są to najbardziej uniwersalne kable, bez których użytkowanie tego smartfona byłoby problematyczne i nieefektywne. Oferujemy także szereg kabli iPhone 7 w postaci adapterów, które umożliwiają podłączenie zewnętrznych słuchawek lub zestawów głośnomówiących ze złączem jack 3,5 mm. Zachęcamy także do zakupu kabli zakończonych USB-C. Gniazdo to zaczyna wypierać standard USB 2.0 i 3.0 i stanowi jedyną możliwość podłączenia smartfona do współczesnych laptopów marki Apple. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Możesz do nas zadzwonić na jeden z kilku numerów telefonów bądź też napisać do nas wiadomość e-mail. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Strona wygenerowana w 0.578 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję