SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A526 GALAXY A52 5G

Części i akcesoria do SAMSUNG A526 GALAXY A52 5G

(314 prod.)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Samsung A52 5G działa w oparciu o system Android. Producent zadbał, by telefon nie tylko był funkcjonalny, ale również cieszył oko. Minimalistyczny design w kilku kolorach odpowiada gustom wielu użytkowników. Wyświetlacze oryginalne do A526 Galaxy A52 5G FHD+ Super AMOLED z odświeżaniem 120Hz gwarantują wysokie nasycenie barw, kontrasty i biele przyjemne dla oka. Funkcja Eye Comfort Shield2 redukuje ilość niebieskiego światła, a Real Smooth gwarantuje płynność obrazu podczas przeglądania stron, grania czy oglądania ulubionych produkcji. Samsungi, podobnie jak inne urządzenia mobilne mogą ulec uszkodzeniu. Najczęściej w wyniku upadku czy długiej eksploatacji ekran pęka, a bateria przestaje magazynować energię. W tej kategorii znajdziesz odpowiednie części serwisowe do Samsung Galaxy A52 5G, które pozwalają przywrócić urządzenie do pełnej sprawności. Sprawdź ofertę naszej hurtowni!  

Części do telefonów Samsung Galaxy A52 5G 

Części serwisowe do A526 Galaxy A52 5G dostępne w naszym sklepie są odpowiednio dopasowane, jakościowe i zawsze docierają do klientów na czas. Oferujemy sprawną dostawę na terenie całej Polski, bezpieczne pakowanie, a dla zalogowanych klientów – ciekawy program lojalnościowy. W hurtowni GSMOK znajdziesz między innymi baterie do A526 Galaxy A52 5G, które pozwalają przywrócić sprawność smartfonowi i minimalizują konieczność częstego ładowania. Na naszej stronie dostępnych jest ponadto wiele części serwisowych, które pochodzą z legalnych źródeł i pomogą skutecznie rozwiązać problem z Samsungiem każdego klienta. Rozbity aparat czy uszkodzony mikrofon po wymianie będą działać jak nowe!

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy a52 5G 

Zarówno ekran, jak i cały telefon powinien być odpowiednio chroniony. Warto wprowadzić do oferty akcesoria, które pomogą wzbogacić asortyment sklepu czy poszerzyć zakres realizowanych usług. Szkła hartowane do A526 Galaxy A52 5G zabezpieczają ekran przed zarysowaniami, uszkodzeniami, czy nawet pękaniem. Z kolei etui ochronne nie tylko dba o tył urządzenia i chroni obiektywy, ale także podkreśla indywidualny charakter sprzętu i pozwala go spersonalizować. Poszerz ofertę swojego sklepu czy punktu napraw o dodatkowe usługi! Zajrzyj również do pozostałych kategorii, w których znajdziesz produkty dedykowane urządzeniom innych producentów, między innymi Apple, Xiaomi czy Motorola. Postaw na wysokiej jakości rozwiązania, dopasowane do potrzeb Twoich klientów i zmieniającego się rynku! 

Strona wygenerowana w 1.964 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję