SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P40 LITE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P40 LITE

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne wyświetlacze do P40 Lite cieszą się na rynku szczególnie dużą popularnością. Wśród ich wielu zalet warto wymienić między innymi doskonałą jakość wyświetlanego obrazu, wieloletnią trwałość oraz zgodność wszystkich parametrów z ekranem montowanym przez producenta fabrycznie. Wszystkie wyświetlacze oryginalne do P40 Lite mają udokumentowane pochodzenie i są dedykowane do wieloletniego użytkowania w intensywnych warunkach, ponadto oferujemy je specjalnie dla naszych klientów w niskiej, korzystnej cenie. Koniecznie przejrzyj wszystkie dostępne wyświetlacze i złóż zamówienie już dziś. Z naszej strony zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia, nasi specjaliści są dostępni pod numerem telefonu oraz adresem e-mail.

Poznaj charakterystykę oryginalnych wyświetlaczy do P40 Lite

Oryginalne wyświetlacze do P40 Lite mają wiele zalet, które zdecydowanie warto podkreślić. Należy do nich między innymi stuprocentowa zgodność z wybranym modelem telefonu, gdyż podzespół ten został wykonany w całości przez markę Huawei na tej samej linii produkcyjnej z wysokiej klasy materiałów. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które oczekują od swoich urządzeń najwyższej możliwej jakości i wieloletniej trwałości. Doceniają je także serwisanci, dla których równie istotnym parametrem jak jakość obrazu jest sposób montażu. W przypadku wyświetlaczy oryginalnych do P40 Lite przeprowadzenie instalacji jest bardzo proste i sprowadza się do umieszczenia go w prawidłowym miejscu i podłączenia za pomocą oryginalnych gniazd i złączy. W ten sposób można przeprowadzić szybką naprawę, co jest bezpośrednio związane z jej niższą ceną ze względu na niewielki nakład pracy ręcznej.

Oryginalne wyświetlacze do P40 Lite - gdzie je kupować?

Ogromne znaczenie podczas zakupu oryginalnych wyświetlaczy do P40 Lite ma ich pochodzenie. Wiele sklepów oferuje swoim klientom ekrany podrobione i sprzedawane jako oryginały, których użytkowanie i montaż nie są bezpieczne. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup ekranu u znanego dostawcy, który jest obecny w branży GSM od wielu lat. W naszej firmie GSMOK.pl wyznaczamy trendy na tym rynku i od dawna urządzenia oraz akcesoria i produkty dostępne w naszym sklepie są kupowane przez mniejsze i większe serwisy, które codziennie przeprowadzają wiele napraw na oryginalnych i sprawdzonych częściach zamiennych.

W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży GSM, którzy znają jej wszelkie tajniki oraz dobre i złe strony. Dzięki temu możemy z łatwością doradzić w wyborze, udzielić wielu wyczerpujących informacji na temat każdego produktu dostępnego w naszym asortymencie, a także pomóc w zakupie odpowiedniego podzespołu dopasowanego do wybranego modelu smartfona.

Nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie

Wyświetlacze oryginalne do P40 Lite są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, wśród których warto wymienić popularny kolor breathing crystal oraz czarny i zielony. Wszystkie mają identyczny odcień, jasność oraz tonację jak modele oryginalne, dzięki czemu po ich montażu nie widać żadnej różnicy. 

Oryginalne wyświetlacze do P40 Lite oferujemy w kompletach, w których znajduje się także panel dotykowy, czyli digitizer oraz ramka i bateria. Zamów już dziś! W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na najbardziej techniczne, trudne pytania związane z całym asortymentem naszego sklepu GSMOK.pl.

Strona wygenerowana w 0.766 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję