Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE XS

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 487.80 zł
Brutto 599.99 zł

W sklepie GSMOK.PL znajdują się różne akcesoria, narzędzia oraz części zamienne, w tym także kompletne podzespoły i zestawy, które umożliwiają przeprowadzenie wielu napraw. Szczególnie warto wśród nich wyróżnić ekrany, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów lub poddane precyzyjnemu odnowieniu. Oferujemy między innymi wyświetlacze do iPhone XS. Ten model telefonu amerykańskiego giganta Apple spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony konsumentów, głównie z uwagi na pełen detali ekran o bardzo wysokiej rozdzielczości. Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie cieszą się dużą popularnością wśród klientów i oferujemy je w korzystnych cenach, a także udzielamy dla klientów biznesowych dużych i atrakcyjnych rabatów.

Jakie są wyświetlacze do iPhone XS dostępne w sklepie GSMOK.PL?

iPhone XS ma wyświetlacz fabryczny w technologii OLED, który różni się od ekranów opartych na technologii LCD czernią nie generującą jakiegokolwiek światła. Dzięki temu zapewnia znakomite efekty podczas konsumpcji treści multimedialnych w zupełnych ciemnościach, gdyż czerń pozostaje czarna w każdej sytuacji. Aby jednak wyświetlacz do iPhone XS spełnił wszelkie oczekiwania kupujących, powinien być pewny i sprawdzony. W naszym sklepie oferujemy kilka wariantów ekranów, wśród których należy wymienić modele odnowione (refabrykowane) oraz zamienniki. Wszystkie gwarantują doskonały obraz, zawsze w zgodzie z wymogami stawianymi przez producenta telefonu. Mają oryginalną rozdzielczość oraz wysoki kontrast i jasność, a także krótki czas reakcji i nie tylko.

Z jakich powodów klienci wymieniają w swoim iPhone XS wyświetlacz?

iPhone XS charakteryzuje się wyświetlaczem o stosunkowo twardej i odpornej powierzchni. Nie chroni ona jednak przed większymi uszkodzeniami, wynikającymi np. z upuszczenia telefonu na podłogę. Często upadek smartfona z wysoka skutkuje doszczętnym rozbiciem ekranu, który przestaje reagować na dotyk, a wyświetlacz generuje przekłamany obraz w np. niewłaściwych kolorach. Wówczas wymiana wyświetlacz w iPhone XS jest nieunikniona. Wielu klientów zleca wymianę także zużytego i wyeksploatowanego ekranu. To znakomite rozwiązanie szczególnie przed jego sprzedażą, gdyż z reguły zniszczony wyświetlacz w iPhone XS skutecznie zmniejsza wynagrodzenie z tytułu jego sprzedaży. 

Wyświetlacz do iPhone – kupuj wyłącznie ze sprawdzonych źródeł

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane i pewne wyświetlacze iPhone XS, dedykowane dla najbardziej wymagających klientów. Oferujemy sprawdzony asortyment, który osobiście selekcjonujemy na podstawie jakości i niskiej ceny zakupu, dzięki czemu wszystkie propozycje naszej marki odznaczają się wysoką trwałością i wydajnością. Wszystkie zamówienia wysyłamy w rekordowo krótkim czasie, gdyż pracownik wybranej firmy kurierskiej odwiedza nasz oddział nawet dwukrotnie w ciągu dnia. Złóż zamówienie już dziś dla siebie lub dla swojego serwisu GSM!

Strona wygenerowana w 0.612 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję