Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE XS

(ilość produktów: 17)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 16.21 zł
Brutto 19.94 zł
Netto 18.24 zł
Brutto 22.43 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Netto 7.28 zł
Brutto 8.95 zł
Netto 11.13 zł
Brutto 13.69 zł
Planowana dostawa

Produkt
niedostępny

Netto 4.05 zł
Brutto 4.98 zł
Netto 15.51 zł
Brutto 19.08 zł

Produkt
niedostępny

Netto 18.24 zł
Brutto 22.43 zł
Netto 14.21 zł
Brutto 17.48 zł
Netto 15.24 zł
Brutto 18.74 zł

Produkt
niedostępny

Netto 48.78 zł
Brutto 59.99 zł
Planowana dostawa

Produkt
niedostępny

Netto 17.23 zł
Brutto 21.19 zł
Netto 24.38 zł
Brutto 29.99 zł
Netto 17.23 zł
Brutto 21.19 zł
Netto 4.06 zł
Brutto 4.99 zł
Netto 4.84 zł
Brutto 5.95 zł
Netto 56.90 zł
Brutto 69.99 zł

Wśród wielu produktów oferowanych w naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz między innymi doskonale wykonane i różnorodne części serwisowe do Apple iPhone XS. W tej kategorii znajdują się między innymi małe elementy i podzespoły, takie jak siateczki mikrofonu czy buzzery, a także duże elementy konstrukcyjne, wśród których warto wymienić np. niezbędne w każdym smartfonie taśmy flex. Oferowane części serwisowe iPhone XS cechują się korzystną relacją ceny do jakości oraz znakomitymi parametrami. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne produkty i złóż zamówienie już dziś!

Dlaczego warto kupować części do serwisowania w sklepie GSMOK.PL?

Oferowane części do serwisowania iPhone XS mają kilka cech wspólnych, które sprawiają, że będą one doskonałym wyborem w swojej kategorii cenowej. Szczególnie istotna jest precyzja ich wykonania. Wszystkie są idealnie dopasowane do danego modelu telefonu i nie wymagają większych modyfikacji sprzętowych, dzięki czemu każdy serwisant z łatwością dokona ich montażu. Kolejną ogromną zaletą części znajdujących się w ofercie naszej firmy GSMOK.PL jest pełna zgodność stanu faktycznego z deklaracjami producenta. Nie bez znaczenia jest także bardzo niska cena zakupu. Wszystkie części serwisowe do Apple iPhone XS są korzystnie wycenione i pozwalają na wzbogacenie swoich usług serwisowych o kolejne działania, które w efekcie prowadzą do zwiększenia zysków i rozpoznawalności danego punktu serwisowego na tle innych.

Poznaj podstawowe części serwisowe do iPhone XS oferowane w sklepie GSMOK.PL

W naszym sklepie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie produkty godne uwagi i zakupu. Wśród wielu części serwisowych do Apple iPhone XS warto wymienić bardzo często używane taśmy flex. Oferujemy między innymi warianty ze złączem ładowania w kolorze bieli oraz czerni i złota, a także wersję z czujnikiem i głośnikiem, model do obsługi przycisków głośności oraz wiele innych. Nie można także zapomnieć o głośnikach i buzzerach, które bardzo często padają ofiarą nieprzewidzianej awarii wskutek standardowego użytkowania.

Oferujemy także szufladki do karty SIM, które są często gubione przez użytkowników podczas wymiany karty SIM na nową, a także siateczki mikrofonu tylnego, chroniące mikrofon przed większością uszkodzeń i zanieczyszczeń. Warto także wyróżnić szybki aparatu, które często tłuką się podczas upadku smartfona na twardą powierzchnię, a także taśmy klejące do LCD czy też do klapki baterii.

Skorzystaj z oferty GSMOK.PL!

Od 2003 roku dbamy o stałe poszerzanie naszej oferty o coraz to nowsze i lepsze produkty, które staramy się osobiście selekcjonować na podstawie ich jakości oraz działania. Wszystkie akcesoria wchodzące w skład części do serwisowania do Apple iPhone XS są rewelacyjnie wykonane i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych serwisantów. Przejrzyj koniecznie wszystkie warianty i złóż zamówienie już dziś. Gwarantujemy rekordowo krótki czas dostawy - nawet tylko jeden dzień roboczy w przypadku Warszawy, a także pełną pomoc na każdym etapie zamówienia.

Strona wygenerowana w 0.8 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję