SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Włączniki przyciski

(104 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Zestawy przycisków do iPhone i innych smartfonów 

Chociaż standardem we współczesnych telefonach jest dotykowa obsługa urządzenia, wiele najważniejszych procesów i funkcji nadal uruchamia się za pomocą różnego rodzaju przycisków zamontowanych w obudowie telefonu. To właśnie fakt, że tradycyjne przyciski odpowiadają między innymi za włączanie i wyłączanie urządzenia, uruchamianie go czy obsługiwanie odtwarzacza muzycznego sprawia, że ich awaria może okazać się bardzo problematyczna. Na szczęście nie musi ona wiązać się z koniecznością wymiany całego telefonu – wofercie naszegosklepu internetowego GSMOK.pl można znaleźć szerokiwybór zestawów przycisków do iPhone czy Samsung Galaxy.  

Przyciski HOME do iPhone, iPad i Samsung Galaxy 

Przyciski Home do iPhone, Samsunga oraz innych telefonów popularnych producentów to dość duże przyciski fizyczne lub dotykowe, które znajdują się w centralnym miejscu przedniego panelu telefonu. Są one odpowiedzialne za niektóre podstawowe funkcje, takie jak powrót do głównego menu. Coraz częściej jednak przyciski HOME wyposaża się także w czytniki linii papilarnych, które umożliwiają szybkie odblokowanie telefonu wyłącznie przez osobę do tego powołaną. Sprawia to, że awaria przycisków HOME do iPhone czy Samsung może być naprawdę sporym problemem.  

W naszym sklepie z częściami serwisowymi znajdziesz nie tylko przyciski HOME do iPhone, ale także czytniki linii papilarnych do telefonów Huawei czy taśmy flex z przyciskami HOME do telefonów Samsung z flagowej serii Galaxy. Oferowane przez nas części zamienne zachowują wszystkie fabryczne ustawienia telefonów i w żaden sposób nie odbiegają działaniem od oryginalnych elementów zainstalowanych przez producenta.  

Klientom możemy zaoferować między innymi przyciski HOME do iPhone 4 oraz 5, a także analogiczne przyciski do tabletów amerykańskiego producenta – iPad Air czy iPad Mini. Części zamienne dostępne są w wersjach kolorystycznych czarnej i białej.  

Przyciski boczne do iPhone i Samsung 

W ofercie mamy także przyciski boczne do iPhone Apple i telefonów Samsung. Przyciski boczne odpowiadają między innymi za uruchamianie ekranu, regulowanie głośności  

muzyki, a także umożliwiają szybkie wykonanie zrzutu ekranu. Są zatem bardzo praktycznymi udogodnieniami w każdym telefonie.  

Zależy nam na tym, by asortyment sklepu GSMOK był możliwie najbardziej różnorodny. Możemy zatem zaoferować przyciski boczne do iPhone 6S, 7 czy 8. Podobnie jak w przypadku innych części, również tu dbamy, by w magazynie mieć różne wersje kolorystyczne – kupisz u nas przyciski boczne do iPhone czarne, złote, rose gold, a nawet czerwone.  

Czytniki linii papilarnych do telefonów Huawei – dlaczego my? 

Szeroką gamę przycisków do smartfonów uzupełniają czytniki linii papilarnych do telefonów Huawei, takich jak czarny model P10 Lite. Wybierając nasze produkty masz nie tylko pewność atrakcyjnej ceny i najwyższej jakości, ale także tego, że kupujesz części serwisowe, które pochodzą z zaufanego źródła– nasze produkty są bowiem polecane przez profesjonalne serwisy GSM.

Stan:

Strona wygenerowana w 0.112 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję