SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO E7 PLUS
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO E7 PLUS

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 210.00 zł
Brutto 258.30 zł
Brutto B2B204.97 zł

W wyniku przeprowadzonej diagnozy urządzenia wiesz już, że do naprawy smartfona konieczny będzie nowy wyświetlacz Motorola E7 Plus? W naszej hurtowni czekają na Ciebie sprawdzone podzespoły, z pomocą których bez problemu zrealizujesz zlecenie od klienta. Dostępny w naszej ofercie ekran Motorola E7 plus to oryginalny komponent, który został przez nas przetestowany. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni sprawny komponent, który jest gotowy do montażu. Każdy podzespół jest dokładnie zabezpieczony przed wysyłką, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Wyświetlacze do Motorola E7 plus

Model E7 Plus został wypuszczony na rynek w trzecim kwartale 2020 roku. Jednak już wtedy został wyposażony w świetny aparat i bardzo wytrzymałą baterię. Nic więc dziwnego, że większość użytkowników nie chce rozstawać się z tym modelem i woli po prostu wymienić wadliwy podzespół na nowy. Oferowane przez naszą hurtownię wyświetlacze do Motorola E7 plus sprzedawane są w zestawie z ramką. Weź pod uwagę, że powinna być ona kolorystycznie spójna z naprawianym modelem, dlatego koniecznie zwróć uwagę na kolor kupowanego wyświetlacza z ramką. Motorola E7 plus oryginalny wyświetlacz to zaledwie jeden produkt z naszego rozbudowanego asortymentu. Znajdziesz tu całą gamę części zamiennych do tego modelu lub urządzeń innych marek.

Wyświetlacz Motorola E7 plus

Poszukujesz zaufanego dostawcy części zamiennych i akcesoriów GSM do swojego biznesu? Współpracę z hurtownią GSMOK wybrało już wielu serwisantów. Złóż zamówienie już dziś i dołącz do ich grona. Dla zalogowanych klientów biznesowych przygotowaliśmy całą gamę benefitów i rabatów. Jako członek programu lojalnościowego możesz nawet negocjować ceny poszczególnych produktów z przypisanym Ci opiekunem handlowym. Masz pytania dotyczące produktu lub warunków współpracy? Skontaktuj się z nami.

Strona wygenerowana w 0.566 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję