Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Słuchawki Bluetooth

(ilość produktów: 8 )
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:
Netto 29.46 zł
Brutto 36.24 zł
Brutto B2B28.99 zł
Netto 113.81 zł
Brutto 139.99 zł
Brutto B2B92.25 zł

Produkt
niedostępny

Netto 105.00 zł
Brutto 129.15 zł
Brutto B2B98.40 zł

Produkt
niedostępny

Netto 121.94 zł
Brutto 149.99 zł
Brutto B2B103.32 zł

Produkt
niedostępny

Netto 105.00 zł
Brutto 129.15 zł
Brutto B2B103.32 zł

Produkt
niedostępny

Netto 65.03 zł
Brutto 79.99 zł
Brutto B2B56.58 zł

Produkt
niedostępny

Netto 28.45 zł
Brutto 34.99 zł
Brutto B2B23.36 zł

Produkt
niedostępny

Netto 28.45 zł
Brutto 34.99 zł
Brutto B2B24.99 zł

Produkt
niedostępny

Czarne słuchawki Bluetooth

Od kiedy bezprzewodowe słuchawki zaczęły być produkowane na szeroką skalę, szybko stały się prawdziwym przebojem na całym świecie. O ile bowiem tradycyjne modele z okablowaniem od dawna gwarantowały fantastyczną jakość dźwięku, o tyle problemem bardzo często był plątający się i zrywający kabel. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć szeroki wybór bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, które znakomicie sprawdza się podczas korzystania z telefonu oraz komputera stacjonarnego.

Jakie zalety mają sportowe słuchawki Bluetooth?

Muzyka towarzyszy nam na co dzień w najróżniejszych sytuacjach. Ulubionymi piosenkami lubimy cieszyć się nie tylko w domowym zaciszu, ale także podczas spacerowania w mieście, drodze do pracy czy szkoły oraz w czasie korzystania z transportu publicznego i uprawiania sportu. O ile jednak siedząc przed ekranem laptopa w domu okablowanie słuchawek nie jest dużym problemem, o tyle już w czasie spacerowania, uprawiania joggingu czy podróży w autobusie może powodować pewien dyskomfort.

Sportowe słuchawki Bluetooth sprawiają, że w każdych okolicznościach można słuchać ulubionej muzyki. Wyjście do miasta czy wieczorny jogging lub trening? Nie ma problemu! Dzięki sportowym słuchawkom Bluetooth unikniesz problemu plątających się i przeszkadzających podczas wysiłku fizycznego kabli.

Szeroki wybór bezprzewodowych słuchawek Bluetooth w sklepie internetowym GSMOK

Kupno sportowych słuchawek Bluetooth jest tym lepszym rozwiązaniem, że współcześnie w tę technologię łączenia bezprzewodowego wyposażone są wszystkie nowoczesne urządzenia – nie tylko smartfony i laptopy, ale również tablety i komputery stacjonarne. Dzięki temu, posiadając jedne bezprzewodowe słuchawki bez problemu będziesz mógł połączyć się ze wszystkimi swoimi sprzętami i urządzeniami mobilnymi.

W naszym sklepie internetowym GSMOK.pl znajdziesz szeroki wybór słuchawek Bluetooth, które doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Oferujemy bezprzewodowe modele wykazujące się bardzo długim czasem działania na jednym ładowaniu. Sprawia to, że bez obaw możesz wziąć je w długą podróż służbową czy na wakacyjny wyjazd.

Dużą zaletą oferowanych przez nas czarnych słuchawek Bluetooth jest również ich minimalistyczny, nowoczesny design. Znajdujące się w naszym asortymencie czarne słuchawki Bluetooth pięknie się prezentują i znakomicie komponują się z nowoczesnymi urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony czy laptopy. Dodatkowo, w sklepie internetowym GSMOK można znaleźć nie tylko szeroki wybór bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, ale także przeznaczone do ich przechowywania i ładowania pudełko ładujące oraz ładowarkę samochodową ze słuchawką Bluetooth. Krótko mówiąc, w internetowej hurtowni GSMOK znajdziesz wszystko, co potrzebujesz.

 

Kolor:

Producent:

Strona wygenerowana w 0.186 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję