SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 10 5G

Części i akcesoria do XIAOMI REDMI NOTE 10 5G

(24 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szukasz części do Redmi Note 10 5G, które pomogą Ci zrealizować zlecenie naprawy owego modelu telefonu? Zapoznaj się z ofertą GSMOK! Na naszej stronie dostępne są różnego rodzaju podzespoły, które umożliwią Ci przywrócenie smartfonu klienta do dawnej sprawności. Znajdziesz tu zarówno części serwisowe oryginalne do Redmi Note 10 5G, jak i wysokiej klasy zamienniki. Niezależnie od tego, które rozwiązanie wybierzesz, zamawiając komponenty w hurtowni GSMOK masz pewność, że będą cechować się one najwyższą jakością wykonania. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Części do telefonów Redmi Note 10 5G

Dbamy o to, by w naszym asortymencie każdy serwisant mógł znaleźć potrzebny do naprawy smartfonu podzespół. Właśnie dlatego oferujemy nie tylko komponenty, które w telefonach klientów  najczęściej ulegają uszkodzeniu, ale także te niezbędne do realizacji bardziej nietypowych zleceń. W tej kategorii znajdziesz takie części do Redmi Note 10 5G, jak obudowy, płytki ze złączem ładowania czy też zamienne aparaty. Zamówisz u nas również baterie do Redmi Note 10 5G w wersji oryginalnej, o pojemności 5000mAh, a także w wersji zamiennej, o pojemności 4900mAh lub 4000mAh. Podzespoły te są kompatybilne również z modelem Xiaomi Poco M3 Pro. Pomogą one skutecznie rozwiązać problem z nieprawidłowym magazynowaniem energii czy też naprawić innego typu usterki związane z akumulatorem. W naszej ofercie dostępne są również wyświetlacze do Redmi Note 10 5G. Znajdziesz tu zarówno oryginalne ekrany IPS LCD o rozdzielczości Full HD+, jak i podzespoły zamienne. Zrealizowana za ich pomocą wymiana uszkodzonego wyświetlacza w telefonie klienta przywróci użytkownikowi pełen komfort korzystania z urządzenia.

Akcesoria do telefonów Redmi Note 10 5G

W hurtowni GSMOK zamówisz nie tylko części serwisowe, ale także akcesoria do Redmi Note 10 5G. Znajdziesz tu między innymi szkła ochronne – hartowane oraz w wersji Flexible Glass, kable USB czy też ładowarki. Na naszej stronie dostępne są również uchwyty samochodowe, transmitery samochodowe, słuchawki przewodowe i bezprzewodowe i wiele więcej akcesoriów oraz podzespołów, kompatybilnych z wieloma różnymi modelami smartfonów. Zapoznaj się z pełną ofertą i zamów wybrane części i akcesoria z dostawą pod wskazany adres!

Strona wygenerowana w 0.639 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję