SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 13
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 13

(ilość produktów: 15)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Telefony marki Apple od wielu lat zachwycają miliony użytkowników, którzy decydują się na zakup iPhone’a. Kolejne wypuszczane przez firmę modele charakteryzują się niezwykle dobrymi parametrami, co skutecznie przyciąga klientów. Wysoką jakością cechuje się iPhone 13, który pomimo upływu kilku lat od jego wypuszczenia nadal jest chętnie wybieranym rozwiązaniem. Wynika to między innymi z zastosowanego w modelu wyświetlacza. Ekrany iPhone 13 to komponenty mające ogromny wpływ na doświadczenie korzystania z telefonu, jednocześnie będące najbardziej narażonym na uszkodzenia podzespołami.

iPhone 13  - wyświetlacze, które można wymienić!

Wszelkie stłuczenia, martwe piksele czy też nieodpowiednio działający dotyk znacznie utrudniają używanie iPhone’a oraz mogą być powodem dalszych usterek, dlatego warto udać się do serwisu i oddać urządzenie w ręce specjalistów. Ze względu na to, że iPhone 13 jest modelem z wyższej półki cenowej - bardziej opłacalnym rozwiązaniem, niż kupno nowego egzemplarza, będzie inwestycja w wymianę wyświetlacza. Jeżeli więc posiadasz własny punkt GSM – skontaktuj się z naszą hurtownią i uzupełnij ofertę swojego sklepu o wyświetlacze OLED iPhone 13! Zaskocz swoich klientów, poszerzając ją dodatkowo o wyświetlacze iPhone 13 Pro lub Mini.

Wyświetlacz OLED iPhone 13 – wysoka jakość obrazu

Dostępne na naszej stronie internetowej, kompatybilne z modelem Apple iPhone 13 wyświetlacze stworzone zostały z wykorzystaniem technologii OLED – jednego z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku! Do ich produkcji stosuje się diody elektroluminescencyjne, które samoistnie generują światło. Wyświetlacz do iPhone 13 charakteryzuje się niezwykłą szybkością reakcji, świetnie odwzorowuje kolory oraz jest bardziej energooszczędny, co z pewnością zostanie docenione przez osoby często korzystające z telefonu. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz zaufanego partnera biznesowego – GSMOK. W ofercie posiadamy szeroką gamę podzespołów i akcesoriów do urządzeń firmy Apple, w tym Myscreen diamond glass na ekran iPhone 13! Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i rozpocznij współpracę z hurtownią GSMOK! Wybierz swojego partnera w biznesie!

Strona wygenerowana w 0.704 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję