SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS MAX
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE XS MAX

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkło hartowane to jedno z najpopularniejszych akcesoriów w świecie GSM, które doskonale łączy funkcję ochronną wyświetlacza smartfona z podwyższeniem komfortu jego użytkowania. W naszym sklepie GSMOK.PL oferujemy najwyższej klasy szkła hartowane do iPhone XS Max, które charakteryzują się przy tym także niską ceną zakupu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy chcą przeprowadzić daną naprawę samodzielnie, jak i do klientów biznesowych, którzy z kolei planują rozszerzenie oferty swojego sklepu bądź punktu serwisowego o kolejne artykuły i akcesoria. Koniecznie przejrzyj wyselekcjonowane szkła hartowane do iPhone XS Max i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Dlaczego szkła hartowane to dobry wybór w każdym przypadku?

Zakup szkła hartowanego do iPhone XS Max ma wiele zalet, dzięki którym stanowi odpowiedni zakup dla osób dbających o swój telefon. Najważniejszym atutem szkła jest jego twardość, która została określona w 10-stopniowej skali Mohsa jako 9H. Jak to się przekłada na użytkowanie? Wyświetlacz telefonu iPhone XS zabezpieczony szkłem hartowanym jest w dużym stopniu odporny na pojawienie się na jego powierzchni zarysowań, w tym tych głębszych oraz powierzchownych. W ten sposób można zachować wysoką jakość wyświetlacza i zwiększyć jego wartość odsprzedażową. Co więcej, szkła hartowane zabezpieczają ekran także przed jego stłuczeniem, gdyż przejmują całą energię uderzenia i nie przekazują jej dalej na wyświetlacz telefonu.

Szkła hartowane do iPhone XS Max są także doskonale wykonane, a ich grubość z reguły nie przekracza 0,3 mm. Oznacza to, iż w żaden sposób nie wpływają na grubość smartfona i nie wymagają wymiany etui na nowe, bardziej pojemne. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż wszystkie szkła mają dokładne frezowane krawędzie, które nie ranią dłoni podczas użytkowania i nie powodują dyskomfortu.

Poznaj inne cechy szkieł hartowanych iPhone XS Max

Warto wiedzieć, że poszczególne szkła hartowane iPhone XS Max nie zmieniają jakości wyświetlanego obrazu i nie wpływają w negatywnym stopniu na liczbę wyświetlanych barw oraz ich nasycenie. Ponadto szkła są w zasadzie całkowicie przezroczyste, a ich klej nie rozmywa wyświetlanych zdjęć czy filmów, tak jak bywało jeszcze do niedawna w przypadku popularnych swego czasu folii ochronnych.

Szkła hartowane do iPhone XS Max bardzo łatwo się nakleja - nie trzeba do tego żadnych specjalnych umiejętności, poza dokładnym oczyszczeniem ekranu. Samo przyklejenie sprowadza się do położenia szkła wprost na ekran smartfona i wyciśnięcie spod jego powierzchni ewentualnych bąbelków powietrza za pomocą delikatnych akcesoriów, wykonanych np. z gumy lub tworzywa.

Zamów już dziś szkło hartowane do iPhone XS Max i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz największego wyboru w kraju spośród części GSM. Pracownik wybranej firmy kurierskiej odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia. Na terenie Warszawy oferujemy także dostawę jeszcze tego samego dnia roboczego w wybranych godzinach.

Strona wygenerowana w 0.431 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję