SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • M135 GALAXY M13

Części i akcesoria do SAMSUNG M135 GALAXY M13

(ilość produktów: 260)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 3
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

By móc świadczyć kompleksowe usługi, w ofertach serwisów GSM warto uwzględniać naprawę smartfonów z każdej półki. Samsung Galaxy M13 to telefon koreańskiego giganta technologicznego należący do serii M, który swoją premierę miał w 2022 roku. W naszej hurtowni wyposażysz się w niezbędne części serwisowe oryginalne do Samsung M13, które pomogą Ci przywrócić urządzenie klienta do pełnej sprawności. Zapoznaj się z ofertą i zamów potrzebne podzespoły na stronie GSMOK!

Części do telefonów Samsung Galaxy M13

W bogatym asortymencie GSMOK znajdziesz najwyższej jakości części do M135 Galaxy M13, które pozwolą Ci na sprawną naprawę smartfonu. Oferujemy między innymi nowe wyświetlacze oryginalne do Samsung M13, posiadające identyczne parametry, co fabrycznie zamontowane w urządzeniu komponenty. Są to 6,6-calowe ekrany wykonane w technologii PLS LCD, czyli ulepszonej wersji klasycznego ekranu IPS, które oferują lepsze odwzorowanie kolorów i wyższą jasność. Dobrą ostrość obrazu zapewnia rozdzielczość Full HD+, natomiast płynność animacji – częstotliwość odświeżania 60Hz. W naszej hurtowni dostępne są również baterie do Samsung M13 o pojemności 5000mAh, które przywrócą klientowi możliwość wielogodzinnego korzystania ze smartfonu na jednym naładowaniu oraz różne inne części do Samsung Galaxy M13. Znajdziesz tu między innymi taśmę czytnika linii papilarnych, układy IC, R-Chipy, złącza BTB czy też głośniki i induktory SMD.

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy M13

Części serwisowe do M13 to jednak niejedyne produkty, które oferuje hurtownia GSMOK! Zaopatrzysz się u nas także w różnego rodzaju akcesoria do Samsung Galaxy M13. Oferujemy między innymi oryginalne ładowarki czy też ochronne szkła, które zabezpieczą smartfon klienta przed uszkodzeniem wyświetlacza. Znajdziesz tu także uniwersalne etui do biegania, słuchawki czy samochodowe uchwyty. Sprawdź pełen asortyment, zamów potrzebne części i akcesoria w hurtowni GSMOK i zyskaj partnera w biznesie!

Strona wygenerowana w 1.926 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję