SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G990 GALAXY S21 FE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do G990 GALAXY S21 FE

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Samsung Galaxy S21 FE to stosunkowo nowy model, który swoją premierę miał w I kwartale 2022 roku. Tym bardziej warto go naprawić, gdy po upadku lub zalaniu przestał działać prawidłowo. Jeśli na wyświetlaczu pojawiły się pionowe pasy, czarne plamy lub ekran nie reaguje na komendy dotykowe, to znak, że konieczny jest nowy wyświetlacz Samsung S21 FE. Obecnie koszt tego podzespołu stanowi sporą część ceny całego urządzenia, jednak jego wymiana jest i tak tańsza niż kupno nowego urządzenia. W trosce o planetę i własny portfel warto skontaktować się z renomowanym serwisem, który szybko i sprawnie wymieni uszkodzony wyświetlacz do S21 FE na nowy.

Wyświetlacz Samsung S21 FE

Wymiana wyświetlacza to wieloetapowy proces. Po wyłączeniu urządzenia i wyjęciu karty SIM konieczny jest demontaż tylnej obudowy, co nie należy do łatwych zadań, niezbędne jest bowiem jej podgrzanie i umiejętne podważenie. Zanim będzie można wymienić Samsung S21 FE wyświetlacz na nowy, należy jeszcze odkręcić śrubki wewnątrz urządzenia oraz kolejno zdemontować wiele drobnych podzespołów. Aby wymienić panel dotykowy do S21 FE, niezbędna jest wprawna ręka i doświadczenie w naprawie drobnej elektroniki. W przeciwnym razie dojść może do uszkodzenia kolejnych podzespołów, przez co ostateczny koszt naprawy znacznie wzrośnie.

Samsung S21 FE wyświetlacz

W naszej hurtowni GSM znajdziesz nie tylko wyświetlacze do Samsung S21 FE. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych również do urządzeń marek takich jak Apple, Huawei, LG, Motorola, Sony, czy Xiaomi. Sprzedawane przez nas podzespoły są przetestowane, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymany produkt pozwoli Ci szybko i sprawnie wykonać naprawę urządzenia mobilnego. Ze względu na szeroki pakiet benefitów dla klientów biznesowych, współpracę z naszą hurtownią wybrało już wielu właścicieli serwisów GSM. Jeśli Ty również poszukujesz rzetelnego dostawcy części zamiennych do swojego punktu napraw, to załóż konto jeszcze dzisiaj. Czekają na Ciebie rabaty za staż, dedykowany opiekun, z którym będziesz mógł negocjować ceny oraz wiele, wiele więcej. 

Strona wygenerowana w 0.673 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję