Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A326 GALAXY A32 5G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A326 GALAXY A32 5G

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Telefony towarzyszą człowiekowi 24 godziny na dobę. Coraz większe rozmiary sprawiają, że smartfony stają się nieporęczne, przez co nie mieszczą się w kieszeniach i trzymane są w dłoni. Wystarczy chwila nieuwagi, by Twój A326 GALAXY A32 5G wyświetlacz przestał poprawnie pracować. Ręce pełne zakupów, a Ty próbujesz jeszcze odpisać na otrzymaną wiadomość? Wystarczy jeden niewłaściwy ruch lub przypadkowe zderzenie się innym przechodniem, aby Twój telefon wylądował na kostce brukowej. Jeśli po zderzeniu z płytkami lub betonowym chodnikiem Twój A326 GALAXY A32 5G ekran LCD wyświetlacza przestał działać, konieczna będzie jego naprawa.

Ekran LCD do A326 GALAXY A32 5G - serwis czy samodzielna naprawa?

Zamierzasz samodzielnie wymienić wyświetlacz i panel dotykowy? W takim razie musisz wiedzieć, że czeka Ci złożony proces, wymagający skrupulatności i manualnej wprawy. Niezbędne będzie usunięcie pokrywy baterii, co nie należy do prostych zadań, oraz odkręcenie złącza tylnej obudowy. Aby wymienić panel dotykowy GALAXY A32, należy w kolejnym kroku odłączyć baterię, zdemontować osłonkę płyty głównej, odłączyć moduł fotograficzny i taśmę z przyciskami do włączania telefonu. Następnie przychodzi moment demontażu płyty głównej i oddzielenie baterii od korpusu. Po usunięciu wszystkich podzespołów należy je zamontować na nowym module, którym jest A326 GALAXY A32 5G ekran LCD wyświetlacza dostępny w GSMOK. To żmudny proces, podczas którego musisz użyć odpowiedniej siły, a jednocześnie nie uszkodzić żadnego z komponentów. Właśnie dlatego naprawę lepiej powierzyć specjalistom w punkcie serwisowym.

Wyświetlacz A326 GALAXY A32 5G - dlaczego warto wybrać GSMOK?

Jeśli prowadzisz punkt naprawy telefonów, na pewno dbasz o jakość montowanych podzespołów. Wybierając wyświetlacz i panel dotykowy od GSMOK, otrzymasz wysokogatunkowe komponenty w korzystnej cenie, które pozwolą Ci przywrócić urządzeniu pełną sprawność, a ich długą żywotność docenią Twoi klienci, co wpłynie korzystnie na wizerunek Twojej firmy. Panel dotykowy GALAXY A32 to jedynie niewielki ułamek naszej bogatej oferty. Poznaj wszystkie kategorie!

Strona wygenerowana w 0.902 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję