SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A526 GALAXY A52 5G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A526 GALAXY A52 5G

(ilość produktów: 8)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wiedza i doświadczenie to połowa sukcesu sprawnej naprawy smartfonu. Bardzo ważne jest także stosowanie wysokiej jakości części zamiennych, które zagwarantują poprawne działanie urządzenia. W ofercie GSMOK znajdziesz najlepsze, oryginalne komponenty, w tym wyświetlacz i panel dotykowy do Samsunga A526 GALAXY A52 5G. Smartfon ceniony jest za swój wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 720G, duża pamięć RAM oraz bardzo dobre aparaty, umożliwiające wykonywanie profesjonalnych zdjęć. Dlatego właśnie wielu użytkowników po uszkodzeniu ekranu decyduje się na naprawę smartfona, zamiast zakupu nowego urządzenia. Jeżeli i Twojemu serwisowi trafi się takie zlecenie, warto skorzystać z oferty hurtowni GSMOK i zamówić A526 GALAXY A52 5G ekran LCD wyświetlacza w atrakcyjnej cenie.

Ekran LCD do A526 GALAXY A52 5G

W oryginalnym service packu znajdziesz wyświetlacz, a także panel dotykowy GALAXY A52. Komponenty nie odbiegają funkcjonalnością od części montowanych fabrycznie w smartfonach na linii produkcyjnej. Ekran zapewnia doskonale odzwierciedlenie i nasycenie kolorów, odpowiedni kontrast oraz głęboką czerń. Z kolei dzięki digitizerowi urządzenie znowu zacznie poprawnie reagować na dotyk palca użytkownika. Wyświetlacz i panel dotykowy z powodzeniem zastąpią komponenty, które uległy uszkodzeniu w wyniku upadku z dużej wysokości, czy zgnieceniu w torbie czy kieszeni. Do wymiany niezbędne będą specjalistyczne narzędzia, które również znajdziesz w ofercie GSMOK. A526 GALAXY A52 5G wyświetlacz dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie będzie pasował do danego modelu smartfona.

Wyświetlacz A526 GALAXY A52 5G

Postaw na rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz kłopotliwego zamawiania masy towaru, które blokuje Twoje pieniądze i zalega na magazynie! Zamawiając A526 GALAXY A52 5G ekran LCD wyświetlacza możesz liczyć na błyskawiczną wysyłkę, co pozwoli Ci kupować komponenty, dopiero gdy pojawi się zlecenie na konkretny model telefonu. To wygoda, a także duża oszczędność finansów firmy. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodatkowo korzystać z licznych benefitów. Klienci B2B mogą nabyć oryginalny service pack: wyświetlacz i panel dotykowy GALAXY A52, a także części zamienne do innych smartfonów w atrakcyjnych cenach. Przygotowaliśmy także korzystny pakiet lojalnościowy, dedykowane kody rabatowe oraz specjalne promocje. Współpraca z GSMOK to doskonały sposób na rozwój swojego serwisu i zdobycie renomy profesjonalnego punkty napraw telefonów. 

Strona wygenerowana w 1.586 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję