SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P SMART 2019
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P SMART 2019

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkło hartowane do Huawei P Smart 2019

Ryzyko uszkodzeń mechanicznych i różnego rodzaju awarii telefonu może w dużym stopniu ograniczyć korzystając wyłącznie z podstawowych akcesoriów ochronnych. Najważniejsze w tym aspekcie są etui ochronne oraz szkła hartowane, które zabezpieczają przedni wyświetlacz przed pęknięciami i zarysowaniami. W ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK znajdziesz między innymi szkło hartowane do Huawei P Smart 2019.

Huawei P Smart 2019 to telefon, który premierę miał w IV kwartale 2018 roku. Oferuje on bardzo atrakcyjne parametry jak na telefon ze średniej półki – wyróżnia się z pewnością 6,21-calowy ekran FullView o rozdzielczości FullHD, który zajmuje prawie 90 procent przedniej powierzchni smartfona. Tym bardziej zatem warto zadbać o jego profesjonalną ochronę.

Szkło ceramiczne do Huawei P Smart 2019

Nawet jeśli wydaje Ci się, że potrafisz zadbać o telefon, szkło ceramiczne do Huawei P Smart 2019 warto nabyć. Czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi, by urządzenie spadło na ziemię, a wyświetlacz pokrył się nieestetyczną pajęczyną pęknięć. W naszym sklepie internetowym można znaleźć zarówno szkło hartowane, jak również szkło ceramiczne do Huawei P Smart 2019, które zagwarantują najlepszą ochronę przedniego ekranu przed uderzeniami i zarysowaniami.

Oferowane przez nas szkła ceramiczne i szkła hartowane do Huawei P Smart 2019 są tak cienkie, że są prawie niewyczuwalne dla ludzkich palców podczas codziennego użytkowania. Akcesoria objęte są umową gwarancyjną.

 

Strona wygenerowana w 0.527 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję