SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 10 PRO

Części i akcesoria do XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO

(ilość produktów: 30)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Xiaomi to marka, która podbiła rynek smartfonami o stosunkowo dobrych parametrach w przystępnej cenie. Redmi Note 10 PRO to model z 2021 roku, który polubiło wielu użytkowników, głównie za wytrzymałą baterię, ekran 2400 x 1080px w technologii AMOLED, a także jakościowy, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 732G. Konstrukcja urządzenia jest smukła, a wbudowany w przycisk blokady czytnik linii papilarnych ułatwia korzystanie. Na uwagę zasługuje również dostępność części do Redmi Note 10 Pro. W tej kategorii zebraliśmy takie produkty, jak baterie, kamery, mikrofony, ramki i wyświetlacze do Redmi Note 10 Pro, które zastąpią fabrycznie zamontowane, uszkodzone podzespoły.

Części do telefonów Redmi Note 10 Pro

Części serwisowe do Xiaomi Redmi Note 10 Pro umożliwiają naprawę takich uszkodzeń, jak rozbity ekran, niedziałający dotyk, problem z ładowaniem i magazynowaniem energii czy rozbita szybka w aparacie. Te wysokiej jakości podzespoły, po poprawnym zamontowaniu przez serwisanta wydłużą czas prawidłowego działania urządzenia o kolejne miesiące. Uszkodzone baterie do Redmi Note 10 Pro czy ekrany nie powodują utraty danych na urządzeniu. Pozwala to użytkownikowi zachować wszystkie zdjęcia, ważne pliki, wideo czy zapisane dane w aplikacjach.

Akcesoria do telefonów Redmi Note 10 Pro

W tej kategorii znajdziesz również akcesoria do Redmi Note 10 Pro, które pozwolą poszerzyć ofertę sklepu lub serwisu o usługę naklejania szkła hartowanego czy możliwość wyboru etui na telefon. Przy wykorzystaniu odpowiednich części, wiedzy i doświadczenia, specjalista jest w stanie przywrócić sprawność nawet zalanemu urządzeniu. W hurtowni GSMOK każdy klient biznesowy zamówi dostępne części do Redmi Note 10 Pro w przystępnej cenie, a na zarejestrowanych użytkowników dodatkowo czekają atrakcyjne rabaty i program lojalnościowy!

Strona wygenerowana w 0.813 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję