Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XR
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE XR

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 177.50 zł
Brutto 218.33 zł
Brutto B2B174.44 zł
Netto 227.50 zł
Brutto 279.83 zł
Brutto B2B223.64 zł
Netto 315.00 zł
Brutto 387.45 zł
Brutto B2B309.74 zł

Postaw na trwałe wyświetlacze do iPhone, które pozwolą na przeprowadzenie sprawnej naprawy Twojego urządzenia. Pomimo że fabrycznie nowe smartfony mają wyświetlacz, który powinien posłużyć bez zarzutu przez wiele lat, to jednak czasem telefon ulega uszkodzeniu w sposób mechaniczny. Nie da się temu zapobiec - w takiej sytuacji pomoże jedynie wymiana wyświetlacza na jeden z dostępnych u nas modeli. Czym charakteryzują się oferowane w sklepie GSMOK produkty?

Wyświetlacze iPhone XR

W sklepie GSMOK.PL znajdują się między innymi niezawodne wyświetlacze do iPhone XR w kilku wersjach. Wszystkie cechują się wysoką i wieloletnią trwałością oraz doskonałym odwzorowaniem barw, wysokim kontrastem i jasnością nieodbiegającą od wyświetlaczy przewidzianych na pierwszy montaż. Oferujemy je w korzystnych cenach i dbamy o ich błyskawiczne dostarczenie do odbiorcy. Przejrzyj koniecznie wszystkie oferowane wyświetlacze iPhone XR i złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na najbardziej techniczne i wymagające pytania.

Dlaczego klienci wymieniają wyświetlacze w iPhone XR?

Wymiana wyświetlacza do iPhone XR wynika z bardzo wielu powodów, lecz podstawowym i najczęstszym jest jego nagła awaria spowodowana mechanicznym uszkodzeniem. Z reguły klienci niszczą ekrany w swoich smartfonach podczas upuszczenia go na twardą posadzkę. Duża siła kinetyczna jest w stanie uniemożliwić dalsze korzystanie z telefonu. Podobnie częstą sytuacją jest naturalne zużycie wyświetlacza w iPhone XR przez wiele lat jego użytkowania. Mimo iż większość osób stara się dbać o swoje smartfony, to nie przed wszystkimi uszkodzeniami da się je uchronić. Mowa tu między innymi o zarysowaniach. Nawet jednorazowe włożenie telefonu do kieszeni z dużą ilością piasku, np. na plaży, zazwyczaj skutkuje jego drastycznym porysowaniem i zmatowieniem. Wówczas wymiana wyświetlacza w iPhone XR pozwala na odzyskanie pełni sprawności smartfona i jego wartości przy sprzedaży na rynku wtórnym.

Wyświetlacz do iPhone XR - warto zadbać o jego jakość

Wszystkie wyświetlacze do iPhone XR oferowane w GSMOK.PL przechodzą wielokrotne testy jakościowe i są pozbawione wielu najważniejszych wad fabrycznych. Doskonale reagują na dotyk, wyświetlają taką samą paletę barw jak ekrany montowane fabrycznie, a także zapewniają wysoki kontrast i prawidłowe odwzorowanie kolorów. Co więcej, precyzyjne wykonanie wszystkich dostępnych wariantów sprawia także, że ich montaż jest stosunkowo prosty i nie wymaga zastosowania przeróbek i alternacji tego znanego telefonu marki Apple. Ponadto jako firma z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą na rynku GSM, dokładnie selekcjonujemy dostępne u nas produkty i wybieramy tylko takie marki, które zapewniają doskonały stosunek ceny do ich jakości. Ma to szczególnie duże znaczenie dla klientów, którzy patrzą nie tylko na efekt, lecz także na cenę usługi.

Zawsze należy kupować ekrany z pewnych, sprawdzonych źródeł

Nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów na żadnym polu i widać to po naszej popularności na rynku GSM. Od wielu lat dostarczamy naszym biznesowym klientom najwyższej jakości zamienniki wyświetlaczy do iPhone XR, pochodzące z oficjalnej i w pełni legalnej dystrybucji. Wszystkie są sprawdzone, pozbawione wad fabrycznych i nowe (chyba że w opisie jest napisane inaczej), a przy tym także dostarczamy je w rekordowo krótkim terminie. Kurier wyjeżdża od nas aż dwukrotnie w ciągu dnia, co czyni nas firmą godną szczególnego polecenia. Zapraszamy już dziś do zakupu wyświetlacza do iPhone XR!

Strona wygenerowana w 0.903 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję