Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XR
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE XR

(ilość produktów: 1)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 426.83 zł
Brutto 525.00 zł

Oferujemy trwałe, w pełni dopasowane wyświetlacze iPhone XR full set. Dostępne modele są fabrycznie nowe, również w wersjach zabezpieczonych za pomocą specjalnej folii. Pełni ona funkcję ochronną przed powstawaniem zarysowań i uszkodzeniami. Sam ekran zapewnia szeroki kąt widzenia. Kolejną zaletą dostępnych u nas wyświetlaczy jest idealne odwzorowanie barw. Wybierając ofertę naszej firmy, zyskują Państwo pewność, że produkt nie przyczyni się do występowania przebarwień w telefonie, czy tzw. martwych pikseli. Szkło w wyświetlaczach z tej kategorii cechuje się również wysoką odpornością na zużycie i pęknięcia.

Wyświetlacze iPhone XR w niskiej cenie

Sklep GSMOK zapewnia świetne warunki dostawy i atrakcyjne ceny. Wszystkie produkty, które są dostępne w naszym asortymencie, wyróżniają się połączeniem precyzji wykonania oraz niskim kosztem zakupu. Problem uszkodzonego wyświetlacza występuje na tyle często, że wybór odpowiedniego zamiennika stanowi jedną z istotniejszych kwestii dla każdego właściciela iPhone’a. Z tego względu, warto wybierać części zastępcze od sprawdzonych firm, dokładnie prezentujących proces produkcji wyświetlacza. Wszystkie zestawy zostały wykonane w oparciu o nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że będą perfekcyjnie dopasowane do wybranego modelu telefonu. Dostępne u nas zamienniki charakteryzują się również wysokim komfortem użytkowania. Obecne w nich panele dotykowe natychmiastowo reagują na kontakt z palcem użytkownika. Nic się nie przycina i wszystko działa w 100% płynnie.

Wysoka trwałość

Ogromną zaletą naszych wyświetlaczy iPhone XR jest ich wysoka trwałość. Ma to ogromne znaczenie, jeżeli weźmiemy pod uwagę częstotliwość używania smartfonu i miejsc, w których z niego korzystamy. Niezależnie od wysokiej dbałości o jego stan i maksymalnej ostrożności, upadek telefonu może zdarzyć się dosłownie każdemu. Z tego względu tak istotne jest, aby przy zakupie nowej części, uwzględnić stopień jej trwałości na zarysowania i uderzenia. Znaczenie ma również cena.

U nas jednak zyskujesz zdecydowanie więcej. Dostarczamy wyświetlacze idealnie dopasowane do ekranu. Zanim jakakolwiek część trafi do sprzedaży, poddajemy ją procesowi szczegółowej weryfikacji pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Asortyment jest na tyle szeroki, że niemal każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Co więcej, uwzględniamy możliwość negocjowania cen w przypadku zamówień hurtowych. Jesteśmy szczególnie otwarci na wypracowanie warunków współpracy indywidualnej.

Zakupy w naszym sklepie nie wymagają rejestracji. Wszystko odbywa się szybko, także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Oferujemy również atrakcyjne rabaty. Przy każdym wyświetlaczu znajdą Państwo jego dokładną specyfikację techniczną. Dostępne są zdjęcia podglądowe wszystkich modeli, oraz opisy ich konkretnych cech i parametrów.

Strona wygenerowana w 0.691 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję