SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 11

(ilość produktów: 50)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Zapewniamy niezbędne podczas napraw sprzętowych części serwisowe do Apple iPhone 11. Gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania, kompatybilność z danym modelem i długą, bezproblemową pracę po instalacji. To elementy przygotowane specjalnie dla modelu z serii 11, dostępne w wielu rodzajach, szczególnie gdy w grę wchodzi kolorystyka. Zapewniamy zarówno mniejsze części takie jak szufladki kart SIM, ale również pełne ramki i podświetlenia LCD wraz ze szkłami ekranu. Nasza szeroka oferta skierowana jest do wszystkich wymagających właścicieli serwisów GSM. Jesteśmy przekonani, że dostępne w tej kategorii części serwisowe do iPhone 11 sprostają Twoim oczekiwaniom.

Drobne części serwisowe do Apple iPhone 11

Pisząc o drobnych częściach serwisowych do Apple iPhone 11, mamy na myśli nie tylko szufladki kart SIM w różnych kolorach. Zapewniamy również śrubki, bez których niejednokrotnie naprawa nie mogłaby się odbyć. Wracając jednak do szufladek, proponujemy produkty o barwie żółtej, zielonej, fioletowej, czerwonej i czarnej, nie brak także wersji białej. Dzięki temu każdy serwis kupi u nas produkty przygotowane do wszystkich wersji smartfona iPhone 11, żaden klient nie zaskoczy serwismenów, nawet najmniej popularnym wykończeniem obudowy urządzenia.

Do drobnych elementów możemy także zaliczyć szybki aparatu i kamery smartfonów marki Apple iPhone 11. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że często dochodzi do uszkodzenia tej części urządzenia. Nasza oferta obejmuje również płytki wibrujące, buzzery czy złącza czytników i części serwisowe do Apple iPhone 11.

Taśmy Flex – tego potrzebujesz

Oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje także taśmy Flex do iPhone 11. W tej kategorii można wyróżnić kilka podstawowych rozwiązań różniących się od siebie konstrukcją. Nie brak taśm przycisków bocznych, gdzie zainstalowano te do zmiany głośności muzyki, ale także taśm z blaszkami do przycisku włączania i wyłączania ekranu. W asortymencie nie zabrakło złączy do ładowania w kolorze czarnym i czerwonym. Gdy wymianie podlega bateria, przyda Ci się taśma klejąca do klapki, która także widnieje w tej kategorii. Zachęcamy więc do składania zamówień zaraz po przeglądnięciu wszystkich możliwości. Jesteśmy pewni, że każdy serwis znajdzie u nas części serwisowe do Apple iPhone 11, jakich potrzebuje.

Pełna ramka do iPhone 11

Decydując się na skorzystanie z oferty naszego sklepu, wszyscy klienci mogą postawić na ramki z klejem do LCD wyprodukowane specjalnie na potrzeby smartfonów iPhone 11. To wysokiej jakości, trwałe produkty, które już mają odpowiednią ilość kleju naniesioną na powierzchnię, co oczywiście przełoży się na łatwy montaż samej ramki. Nie zabrakło fabrycznie przygotowanych wycięć kompatybilnych z częściami znajdującymi się wewnątrz urządzenia. Zapewniamy części serwisowe do Apple iPhone 11 nie tylko w postaci drobnych elementów, ale i większych.

Podświetlenie LCD do smartfonów marki Apple

Dla wszystkich wymagających klientów przygotowaliśmy także podświetlenia LCD, kolejny niezwykle ważny element ekranu smartfona iPhone 11. To oczywiście produkt ze złączkami przygotowany do montażu zaraz po wypakowaniu go z pudełka wysyłkowego. Jeżeli smartfon Twojego klienta uległ awarii i konieczna jest wymiana podświetlenia, zapraszamy do jego zakupu w sklepie GSMOK.PL. Możesz liczyć na nowy, pewny element z potencjałem pracy przez następne lata!

Strona wygenerowana w 0.996 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję