SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 9 PRO
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do REDMI NOTE 9 PRO

(5 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Urządzenia chińskich marek stale zyskują na popularności. Jedną z nich jest Xiaomi, która co roku wypuszcza na rynek nowoczesne modele smartfonów. Przykładem może być Redmi Note 9 Pro. Telefon został wyposażony w obiektywy fotograficzne o symetrycznym układzie quad. Główny aparat 64MP świetnie rejestruje wszystkie momenty, które chcesz uchwycić. Z kolei  ultraszerokokątny obiektyw, obiektyw makro i czujnik głębokości zapewniają najlepsze rezultaty niezależnie od scenerii. Producent umieścił wewnątrz wydajny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 720G, a także baterię, która pozwoli Ci być cały czas online. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia zasilenie akumulatora w energię w kilkadziesiąt minut. Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO wyświetlacz oryginalny cechuje się przekątną 6,67" oraz rozdzielczością ekranu 2400 x 1080 px. Dzięki temu możesz wygodnie oglądać filmy i seriale bez obaw o klatkowanie czy zacinanie się. Design sprawia, że ekran jest symetryczny, a ramka na dole nieznacznie szersza od pozostałych. 

Wyświetlacze Oryginalne Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO 

W trakcie użytkowania czy intensywnej eksploatacji urządzenia może dojść do uszkodzenia ekranu. Jeżeli przyczyną awarii był upadek lub uderzenie to oryginalny panel dotykowy REDMI NOTE 9 PRO również nie będzie działał sprawnie. Rozwiązaniem jest wymiana wadliwego podzespołu na nową, w pełni sprawną część. Warto skorzystać z pomocy serwisanta, który wykona naprawę szybko, byś mógł znowu korzystać ze swojego urządzenia. Wyświetlacz oryginalny REDMI NOTE 9 PRO po wymianie zapewni odpowiednie wrażenia wzrokowe, a także odpowiednie widzenie kolorów, kontrastu i dynamiki. 

Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO wyświetlacz Oryginalny 

Na naszej stronie znajdziesz Wyświetlacze Oryginalne Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO w atrakcyjnych cenach. Aby zobaczyć rozwiązania dedykowane dla biznesu, załóż konto i uzyskaj dostęp do szeregu promocji, a także rabatów za staż. Sprawnie działająca dostawa na terenie całego kraju gwarantuje, że nie tylko panel dotykowy Oryginalny Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO, ale także pozostały asortyment trafi do Ciebie na czas. 

Strona wygenerowana w 0.817 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję