SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 9 PRO
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do REDMI NOTE 9 PRO

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 275.00 zł
Brutto 338.25 zł
Brutto B2B270.16 zł
Netto 277.50 zł
Brutto 341.33 zł
Brutto B2B272.95 zł
Netto 262.50 zł
Brutto 322.88 zł
Brutto B2B258.19 zł
Netto 268.75 zł
Brutto 330.56 zł
Brutto B2B262.89 zł

Urządzenia chińskich marek stale zyskują na popularności. Jedną z nich jest Xiaomi, która co roku wypuszcza na rynek nowoczesne modele smartfonów. Przykładem może być Redmi Note 9 Pro. Telefon został wyposażony w obiektywy fotograficzne o symetrycznym układzie quad. Główny aparat 64MP świetnie rejestruje wszystkie momenty, które chcesz uchwycić. Z kolei  ultraszerokokątny obiektyw, obiektyw makro i czujnik głębokości zapewniają najlepsze rezultaty niezależnie od scenerii. Producent umieścił wewnątrz wydajny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 720G, a także baterię, która pozwoli Ci być cały czas online. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia zasilenie akumulatora w energię w kilkadziesiąt minut. Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO wyświetlacz oryginalny cechuje się przekątną 6,67" oraz rozdzielczością ekranu 2400 x 1080 px. Dzięki temu możesz wygodnie oglądać filmy i seriale bez obaw o klatkowanie czy zacinanie się. Design sprawia, że ekran jest symetryczny, a ramka na dole nieznacznie szersza od pozostałych. 

Wyświetlacze Oryginalne Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO 

W trakcie użytkowania czy intensywnej eksploatacji urządzenia może dojść do uszkodzenia ekranu. Jeżeli przyczyną awarii był upadek lub uderzenie to oryginalny panel dotykowy REDMI NOTE 9 PRO również nie będzie działał sprawnie. Rozwiązaniem jest wymiana wadliwego podzespołu na nową, w pełni sprawną część. Warto skorzystać z pomocy serwisanta, który wykona naprawę szybko, byś mógł znowu korzystać ze swojego urządzenia. Wyświetlacz oryginalny REDMI NOTE 9 PRO po wymianie zapewni odpowiednie wrażenia wzrokowe, a także odpowiednie widzenie kolorów, kontrastu i dynamiki. 

Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO wyświetlacz Oryginalny 

Na naszej stronie znajdziesz Wyświetlacze Oryginalne Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO w atrakcyjnych cenach. Aby zobaczyć rozwiązania dedykowane dla biznesu, załóż konto i uzyskaj dostęp do szeregu promocji, a także rabatów za staż. Sprawnie działająca dostawa na terenie całego kraju gwarantuje, że nie tylko panel dotykowy Oryginalny Xiaomi REDMI NOTE 9 PRO, ale także pozostały asortyment trafi do Ciebie na czas. 

Strona wygenerowana w 0.757 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję