SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • EDGE 30 NEO
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do EDGE 30 NEO

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Motorola Edge 30 Neo to stosunkowo nowy model, który swoją premierę miał w drugiej połowie 2022 roku. Niestety w przypadku wymiany wyświetlacza czas użytkowania nie odgrywa tak dużej roli. Uszkodzenie ekranu może zdarzyć się zarówno po kilku latach eksploatacji, jak i nazajutrz po zakupie. Jeśli do Twojego punktu serwisowego zgłosił się klient z uszkodzoną Motorolą Edge 30 Neo, wszystkie niezbędne podzespoły i akcesoria znajdziesz w naszej hurtowni. Już teraz zamów najwyższej klasy, sprawdzony wyświetlacz Edge 30 Neo i sprawnie napraw urządzenie klienta.

Wyświetlacze do Motoroli Edge 30 Neo

Jeśli ekran Edge 30 Neo został uszkodzony, nie reaguje na dotyk lub pojawiły się na nim pasy, plamy lub martwe piksele, konieczna będzie jego wymiana. Doskonale rozumiemy, że klientom Twojego serwisu bardzo zależy na czasie, ponieważ bez telefonu czują się jak bez ręki, dlatego zamawiając Edge 30 Neo oryginalny wyświetlacz przed godziną 16, towar zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu szybko otrzymasz niezbędne części do naprawy. Sprawnie przeprowadzona wymiana wyświetlacza na pewno zostanie doceniona przez klienta, co pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek jako wykonawcy.

Wyświetlacz Edge 30 Neo

Wyświetlacze do Motoroli Edge 30 Neo sprzedawane są wraz z ramką. Weź pod uwagę, że model ten produkowany jest w wielu wariantach kolorystycznych i wybrany wyświetlacz z ramką powinien być spójny pod tym względem z obudową. Jako zalogowany klient biznesowy możesz dołączyć do programu lojalnościowego, dzięki czemu Edge 30 Neo Power wyświetlacz kupisz jeszcze taniej. Cenimy sobie efektywną i korzystną, długofalową współpracę, dlatego oferujemy rabaty za staż. Jako nasz Klient biznesowy otrzymasz również bezpośredni kontakt do dedykowanego opiekuna handlowego, z którym będziesz mógł negocjować ceny poszczególnych produktów. 

Strona wygenerowana w 0.334 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję