SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do HUAWEI P20

(9 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Smartfon Huawei P20 był swego czasu bardzo popularnym wyborem wśród użytkowników. Dziś ma już kilka lat i prawdopodobnie często gości w serwisach na wymianie poszczególnych podzespołów. Spowodowane jest to wieloma czynnikami, co mamy na uwadze. Wiemy także, że uszkodzeniom ulegają różne elementy samego urządzenia. Dlatego też przygotowaliśmy bogatą ofertę części serwisowych do Huawei P20 stworzoną na miarę oczekiwań naszych wymagających klientów. Składa się z mniejszych i większych podzespołów, często elementów zewnętrznych smartfona, niejednokrotnie również wewnętrznych i ważnych komponentów.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania i pełną sprawność. Wszystkie nasze części serwisowe do Huawei P20 są nowe, przygotowane do montażu i poprawnej pracy przez długi czas. Zapewnią niezapomniane wrażenia z użytkowania wszystkim właścicielom smartfona naprawionego w serwisie. Oczywiście zapraszamy wszystkich właścicieli punktów naprawczych do skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Części serwisowe do Huawei P20 

W sklepie GSMOK.PL na wszystkich wymagających klientów czekają części serwisowe do Huawei P20 w różnym wydaniu. Wiemy doskonale, że naprawy obejmują mocno zróżnicowane elementy, stąd szereg propozycji w ofercie. Przygotowaliśmy produkty cenionych na rynku producentów, dbamy o jakość podzespołów i komponentów znajdujących się w naszym sklepie. Chcemy, aby każda wymiana w serwisie przebiegła szybko i bez najmniejszych problemów. Części są oczywiście kompatybilne z urządzeniem, które po wymianie będzie działać bez zarzutu przez długi czas.

Niewielkie elementy do Huawei P20

Chcemy zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje naprawdę wiele małych elementów, które często wymagają wymiany. To między innymi mikrofon, ale również głośnik czy czytnik karty SIM. Wspomniane części będą proste w montażu mimo swoich niewielkich wymiarów. Sprawią, że korzystanie z urządzenia znów będzie możliwe, między innymi odbieranie i wykonywanie połączeń, czy korzystanie z przeglądarki internetowej na zasięgu sieci komórkowej. Zachęcamy więc wszystkich serwisantów do zakupu części serwisowych do Huawei P20.

Taśmy Flex do modelu P20 marki Huawei

W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć taśm Flex odpowiadających za prawidłowe działanie wielu podzespołów w Huawei P20. Przygotowaliśmy między innymi elementy ze złączem do ładowania, które zapewnią możliwość odpowiedniego, szybkiego naładowania telefonu. Nie mogło także zabraknąć taśmy Flex z czujnikiem zbliżeniowym. Do dyspozycji klientów oddajemy także złącza LCD i systemowe, zapewniamy taśmy klejące do klapki baterii, gdy konieczna jest jej wymiana. Zapraszamy po sprawdzone części serwisowe do Huawei P20!

Zaufany dostawca części do Huawei P20

Asortyment naszego sklepu zawiera wiele niezbędnych części serwisowych do Huawei P20 w stu procentach nowych i sprawnych. Chcemy jednak również podkreślić, że zapewniamy ich szybką wysyłkę, gdy tylko zamówienie zostanie złożone przez naszych klientów. Zapewniamy także darmowe dostawy, jeśli zamówienie będzie wyższe od naszego progu darmowej wysyłki. Oczywiście zawsze odpowiednio pakujemy i zabezpieczamy część, dzięki czemu do klienta trafia nieuszkodzony, gotowy do montażu element.

Strona wygenerowana w 0.87 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję