SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 12 PRO MAX
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 12 PRO MAX

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 12 Pro Max

Telefon iPhone 12 Pro Max ukazał się na rynku pod koniec 2020 roku jako najbardziej rozbudowana wersja flagowej „dwunastki” od Apple. Nic dziwnego, że zachwycający parametrami i designem smartfon stał się jednym z najchętniej kupowanych modeli na przełomie 2020 i 2021 roku. Jest to jednak urządzenie z najwyższej półki cenowej, dlatego wszyscy jego posiadacze powinni od razu zainwestować w odpowiednie akcesoria ochronne, które zabezpieczą elementy obudowy zewnętrznej przed uszkodzeniami mechanicznymi.

W naszym internetowym sklepie z częściami do smartfonów można znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria do telefonów marki Apple. Oferujemy także wysokiej jakości szkła hartowane do iPhone 12 Pro Max, które cechują się wytrzymałością na poziomie 9H, co sprawia że są niesamowicie odporne na zarysowania.  Sięgając po proponowane przez nas szkła hartowane iPhone 12 Pro Max, zwiększasz wytrzymałość ekranu swojego telefonu na uszkodzenia mechaniczne, które mogą powstać podczas codziennego użytkowania.

Kup szkła hartowane iPhone 12 Pro Max na szybkę aparatu w sklepie GSMOK

Asortyment naszego sklepu obejmuje nie tylko przednie szkła hartowane do iPhone 12 Pro Max, ale także akcesoria na tył smartfonu. Posiadaczom tego wyjątkowego modelu proponujemy na przykład wytrzymałe szkła na szybkę aparatu, które zwiększą jej odporność, jednocześnie nie przeszkadzając w wykonywaniu fantastycznych zdjęć o doskonałej, wysokiej jakości.

Strona wygenerowana w 1.16 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję