Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 6S

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł

Produkt
niedostępny

Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł

Szkła hartowane do iPhone 6s

Smartfony amerykańskiej firmy Apple od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Nic więc dziwnego, że nawet wcześniejsze modele tej marki w dalszym ciągu są chętnie użytkowane przez wiele osób. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nieco starsze modele dzisiaj mogą wymagać szczególnych zabezpieczeń i ochrony. Dotyczy to między innymi smartfona iPhone 6s, który premierę miał w trzecim kwartale 2015 roku.

Podstawowe akcesoria ochronne mogą sprawić, że dłużej będziesz mógł cieszyć się ulubionym smartfonem. W końcu każdy posiadacz telefonu komórkowego doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że czasem wystarczy tylko przypadkowe uderzenie smartfonem o kant stołu, by na jego wyświetlaczu pojawiła się nieestetyczna pajęczyna pęknięć i zarysowań. W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz szkła hartowane do iPhone 6s, które w profesjonalny sposób zabezpieczą ekran i pomogą zmniejszyć nieprzyjemne skutki uderzeń i upadków.

Szkła hartowane iPhone 6s w sklepie internetowym GSMOK

Dlaczego warto kupić nasze szkła hartowane? iPhone 6s ma bardzo delikatny wyświetlacz, a oferowane przez nas akcesoria cechują się wytrzymałością na poziomie 9H. Co więcej, są one idealnie przezroczyste, dzięki czemu kolory wyświetlane na ekranie nie ulegają zniekształceniu. W trosce o komfort naszych klientów, wszystkie dostępne u nas szkła hartowane do iPhone 6s są objęte umową gwarancyjną. Potwierdzeniem wysokiej jakości tych produktów są pozytywne opinie klientów i właścicieli serwisów naprawczych.

Strona wygenerowana w 0.625 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję