SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P9 LITE
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P9 LITE

(21 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P9 Lite

Od kilku lat marka Huawei staje się coraz większym rywalem na rynku smartfonów dla globalnych liderów z Samsunga i Apple. Telefony chińskiego producenta cieszą się dużą popularnością między innymi dlatego, że kolejne modele z flagowej serii P produkowane są zazwyczaj w trzech wersjach: podstawowe, rozszerzonej oraz nieco odchudzonej, oznaczonej dopiskiem Lite.

Przykładem dobrego, budżetowego telefonu od chińskiego producenta może być telefon Huawei P9 Lite, który premierę miał w drugim kwartale 2016 roku. Przez wiele osób smartfon ten jest w dalszym ciągu użytkowany, niemniej należy pamiętać, że po kilku latach może on być podatny na uszkodzenia mechaniczne i awarie.

Oryginalne baterie do Huawei P9 Lite w sklepie internetowym GSMOK

Elementem, który po kilku latach może być najbardziej podatny na zużycie, jest z pewnością bateria. Nieprawidłowe ładowanie, złośliwe oprogramowania oraz naturalne zużywanie się mogą sprawić, że telefon bardzo szybko się rozładowuje. Na szczęście w naszym sklepie internetowym kupisz oryginalne baterie do Huawei p9 Lite, które znakomicie sprawdzą się jako zamienniki fabrycznie zainstalowanych komponentów.

Oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite

Należy pamiętać, że na zniszczenie narażone są nie tylko wewnętrzne podzespoły, ale przede wszystkim elementy obudowy zewnętrznej, takie jak ekran czy tylna klapka baterii. Zależy nam na tym, by nasi klienci znaleźli u nas wszystkie części serwisowe, które potrzebują, dlatego oferujemy również oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite, które są dostępne w komplecie z panelem dotykowym.

 

Strona wygenerowana w 1.545 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję