SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A226 GALAXY A22 5G

Części i akcesoria do SAMSUNG A226 GALAXY A22 5G

(68 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wraz z wejściem na rynek serii Galaxy A użytkownicy Samsunga otrzymali wiele ciekawych, nowoczesnych rozwiązań. Jednym z modeli jest A22 5G, który cechuje się dobrymi parametrami i uznaniem użytkowników. Fabrycznie w telefonie został zamontowany wyświetlacz FHD+ Infinity-V o przekątnej 6,6”. Z tyłu producent umieścił cztery obiektywy, które pozwalają robić wysokiej jakości zdjęcia i nagrywać filmy w najwyższej rozdzielczości. Funkcja 5G zapewnia szybkie przesyłanie danych i komfortowe przeglądanie sieci. W tej kategorii zebraliśmy wszystkie części, które pomogą przywrócić dawną sprawność urządzeniu. Znajdziesz tutaj wyświetlacze oryginalne do A226 Galaxy A22 5G, które pozwalają rozwiązać problem z niedziałającym dotykiem, rozbitą szybką, kolorowymi paskami czy martwymi pikselami. Po wymianie smartfon klienta będzie działał jak nowy! W hurtowni zamówisz również baterie do A226 Galaxy A22 5G, które rozwiążą problem z nieprawidłowym magazynowaniem energii lub trudności w ładowaniu. Sprawdź, w co jeszcze możesz wyposażyć swój serwis! 

Części do telefonów Samsung Galaxy A22 5G 

Smartfony od Samsunga słyną nie tylko z doskonałych ekranów, ale także z wysokiej jakości aparatów. Zostały one wyposażone w obiektywy standardowe, marko, szerokokątne, a nawet teleobiektywy. Niestety zdarza się, że w wyniku nieuwagi czy upadku pękają szybki, a zrobienie zdjęcia staje się niemożliwe. W tej kategorii znajdziesz części serwisowe do A226 Galaxy A22 5G  w tym szybki aparatu, kamerki tylne i przednie, buzzery, głośniki, kable antenowe, moduły czytnika linii papilarnych, czujnik kontaktu z wodą, a także taśmy do montażu poszczególnych podzespołów i klapki. Wybór jest duży! 

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy A22 5G 

W hurtowni GSMOK znajdziesz także szkła hartowane do A226 Galaxy A22 5G, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytku. Chronią ekran przed zarysowaniami i przypadkowymi uszkodzeniami. Warto mieć w stałej ofercie również pasujące etui. Dzięki temu klient może spersonalizować design swojego telefonu, a także zabezpieczyć plecki, boczki czy wystającą wyspę z aparatami. Akcesoria i części serwisowe do Samsung Galaxy A22 5G możesz zamówić wygodnie z dostawą pod wskazany adres. Postaw na wysokiej jakości rozwiązania! Oferujemy zarówno oryginalne produkty, jak i korzystniejsze cenowo zamienniki. Dzięki temu każdy klient ma wybór, który może dopasować do swojego budżetu!

Strona wygenerowana w 3.372 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję