SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 14
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 14

(10 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

iPhone 14 to prawdziwy hit wśród dostępnych smartfonów z górnej półki. Posiada czip A15 Bionic, który pozwala wszystkim funkcjom urządzenia pracować z doskonałą płynnością. System iOS 16 umożliwia nie tylko personalizację wyglądu ekranu blokady, ale także poszerza funkcje ochrony prywatności i bezpieczeństwa użytkownika. Na uwagę zasługują również pojemne baterie, idealnie pasujące do iPhone 14 wyświetlacze Super Retina XDR z funkcją True Tone, a także wyspy z aparatami. Producent zamontował na niej stabilizowany optycznie obiektyw główny o dużej jasności oraz ultraszerokokątny 12 Mpx. Jeżeli wyświetlacz w iPhone 14 jest mechanicznie uszkodzony, nie wyświetla obrazu, a dotyk nie działa prawidłowo to warto udać się do serwisu, który dokona wymiany podzespołu na nowy. Dzięki temu można odzyskać wszystkie dane, a urządzenie będzie ponownie działać bez zarzutów. W tej kategorii wszyscy serwisanci znajdą dedykowane wyświetlacze iPhone 14.

Wyświetlacze iPhone 14 wysokiej jakości

Dostępne w naszym sklepie i kompatybilne z Apple iPhone 14 wyświetlacze to oryginalne OLEDy. Dzięki tej technologii każdy piksel świeci samodzielnie, gwarantując najwyższą jakość obrazu, doskonałe nasycenie kolorów, głębokie czernie i szerokie kąty widzenia. Gwarantują niski pobór energii, dzięki czemu bateria będzie pracować odpowiednio długo. Oferowane przez nas produkty są wolne od uszkodzeń czy zarysowań. Przed wysyłką są również testowane przy użyciu dedykowanego urządzenia, a następnie starannie pakowane. Dzięki wysokiej klasy podzespołom możesz poszerzyć ofertę napraw w Twoim serwisie!

Odpowiednio dopasowane ekrany iPhone 14

Wszystkie dostępne w naszym sklepie ekrany iPhone 14 są kompatybilne z urządzeniem, dzięki czemu pasują idealnie, a po wymianie zapewnią doskonałe wrażenia wizualne. W ofercie znajdziesz również wyświetlacze iPhone 14 plus oraz części do tego modelu, a także dedykowane akcesoria, które zabezpieczą naprawiony ekran przed zarysowaniem czy pęknięciem. Odpowiednie szkła hartowane iPhone 14 z pewnością skutecznie ochronią Twój telefon. Postaw na kompleksowe rozwiązania i nawiąż współpracę z profesjonalną hurtownią GSM. Wśród asortymentu znajdziesz również komponenty do pozostałych modeli iPhone. Sprawdź pełną ofertę i nawiąż długotrwałą współpracę. 

Strona wygenerowana w 0.476 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję