SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A145 GALAXY A14 4G

Części i akcesoria do SAMSUNG A145 GALAXY A14 4G

(33 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Prowadzisz punkt GSM i oferujesz usługi serwisowe telefonów różnych marek? Wyposaż się w niezbędne części serwisowe do Samsung Galaxy A14 4G! To smartfon, który na rynku pojawił się  na początku 2023 roku i jest jednym z tańszych urządzeń mobilnych w portfolio koreańskiego producenta. Mimo, iż Samsung słynie z produkcji bardzo dobrych jakościowo telefonów, model A14 4G, jak każdy inny sprzęt elektroniczny, może wskutek nieszczęśliwego zdarzenia ulec uszkodzeniu. By móc świadczyć kompleksową naprawę, warto wyposażyć się w dedykowane części do A145 Galaxy A14 4G! Niezbędne podzespoły zamówisz w hurtowni GSMOK! 

Części do telefonów Samsung Galaxy A14 4G

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości części do Samsung Galaxy A14 4G, które pozwolą Ci zrealizować nawet bardziej skomplikowane zlecenia. Oferujemy między innymi oryginalne baterie dedykowane do budżetowego modelu z 2023 roku o takich parametrach, jak fabrycznie zamontowany komponent w smartfonie. Dzięki pojemności 5000 mAh, użytkownik po wymianie akumulatora będzie mógł cieszyć się takim samym czasem pracy urządzenia, jak sprzed wystąpienia usterki. W hurtowni GSMOK znajdziesz również wysokiej klasy wyświetlacze do Samsung A14 4G, w pełni kompatybilne z tym modelem telefonu, które pomogą przywrócić klientowi pełną satysfakcję z użytkowania smartfonu. To jednak nie wszystkie propozycje, jakie przygotowaliśmy! W ofercie posiadamy ponadto oryginalny kabel RF, wibrację Vibra, płytkę taśmę flex Samsung czy też moduł czytnika linii papilarnych, który pomoże w przywróceniu funkcji odblokowywania telefonu poprzez skanowanie opuszka palca!

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy A14 4G 

Oprócz części serwisowych, oferujemy również szereg dedykowanych akcesoriów do Samsung Galaxy A14 4G. Zamówisz u nas między innymi szkła hartowane w wersji Hard Glass, które zapewnia najwyższą ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami oraz w wersji Flexible Glass, które oprócz wysokiej odporności na zarysowania cechuje się również dużą elastycznością. W hurtowni GSMOK znajdziesz również oryginalne kable USB C, wraz z ładowarką, uniwersalne uchwyty do telefonów czy też bezprzewodowe słuchawki! Sprawdź pełną ofertę i zyskaj rzetelnego partnera w biznesie!

Strona wygenerowana w 0.95 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję