SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • POCO X3 PRO

Części i akcesoria do XIAOMI POCO X3 PRO

(ilość produktów: 16)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Zajmujesz się profesjonalną naprawą smartfonów Xiaomi? W takim razie w wyposażeniu Twojego serwisu nie może zabraknąć części do Poco X3 Pro! To smartfon z 2021 roku, który do dziś cieszy się niemałym zainteresowaniem. Posiada na tyle dobre parametry, że wiele osób nie chce się z nim rozstawać nawet w przypadku wystąpienia usterki. Z tego powodu świetną decyzją może okazać się wprowadzenie usługi naprawy tego modelu telefonu! Potrzebne do zrealizowania zlecenia części serwisowe oryginalne do Poco X3 Pro znajdziesz w hurtowni GSMOK.

Części do telefonów Poco X3 Pro

Doskonale wiemy, jak duży wpływ na satysfakcję klienta ze zrealizowanej naprawy ma jakość wykorzystanych do naprawy smartfonu podzespołów. Właśnie dlatego w naszej hurtowni znajdziesz wyłącznie najwyższej klasy części do Poco X3 Pro (i wielu innych modeli telefonów!), które pochodzą od sprawdzonych producentów. Oferujemy zarówno komponenty oryginalne, jak i zamienne. Zamówisz u nas między innymi baterie do Poco X3 Pro o takiej samej pojemności, co fabrycznie zamontowany w smartfonie podzespół (5160mAh). Dzięki temu oferują identyczny czas pracy na jednym naładowaniu i pozwalają na komfortowe korzystanie z urządzenia do nawet 2 dni. Akumulatory te są również kompatybilne z modelem Poco X3. W hurtowni GSMOK znajdziesz także wyświetlacze do Poco X3 Pro – możesz wybrać wersję oryginalną (z ramką), dostępną w kolorze czarnym, niebieskim oraz brązowym albo postawić na model zamienny w kolorze czarnym lub czarnym z ramką.

Akcesoria do telefonów Poco X3 Pro

W hurtowni GSMOK, oprócz części serwisowych, zamówisz również akcesoria do Poco X3 Pro. Oferujemy zarówno akcesoria dedykowane, w tym hartowane szkła ochronne, jak i te uniwersalne, które pasują do większości smartfonów dostępnych na rynku. Uwzględnienie w ofercie swojego serwisu takich produktów, jak etui na ramię, ładowarki sieciowe i samochodowe czy słuchawki z pewnością zostanie docenione przez klientów. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej hurtowni i zamów potrzebne części z dostawą pod wskazany adres!

Strona wygenerowana w 0.337 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję