SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P SMART 2021
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do P SMART 2021

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W naszym sklepie GSMOK.PL dostępne są przeróżne produkty, akcesoria oraz części zamienne GSM. Wśród nich można także znaleźć wyświetlacze do P Smart 2021. Ekrany prezentowane w tej kategorii zostały przez nas precyzyjnie wyselekcjonowane i cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród klientów detalicznych, jak i hurtowych typu B2B. Każdy wyświetlacz do Huawei P Smart 2021 jest objęty odpowiednio długą gwarancją, zależną od jego typu i wariantu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z każdym dostępnym modelem. Zapewniamy pełną zgodność wszystkich proponowanych egzemplarzy z informacjami zawartymi na stronie internetowej, a przy tym także gwarantujemy rekordowo krótki czas dostawy.

Jakie wyświetlacze do Huawei P Smart 2021 znajdziesz w ofercie GSMOK.PL?

W naszym sklepie dostępne są wyświetlacze do Huawei P Smart 2021 wraz z panelem dotykowym w czarnym kolorze. Modele te są w pełni nowe i stanowią doskonały zamiennik oryginalnego. Ponadto charakteryzują się przy tym także bardzo niską ceną zakupu w stosunku do ich wysokich możliwości.

Wszystkie wyświetlacze do P Smart 2021 są w pełni zgodne z deklaracjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Mają wysoką rozdzielczość, zgodną z wytycznymi producenta, a także odpowiednią jasność, kontrast i liczbę wyświetlanych kolorów. Wszystkie są także idealnie dopasowane do konkretnego modelu telefonu, a ich wymiana nie niesie ze sobą także modyfikacji mechanicznej urządzenia. Nie bez znaczenia jest także to, iż większość wyświetlaczy do Huawei P Smart 2021 występuje w kompletnym zestawie, wraz z niezbędnymi elementami montażowymi oraz panelem dotykowym (digitizerem), który służy do dotykowej obsługi telefonu i zazwyczaj również ulega uszkodzeniu podczas stłuczenia wyświetlacza.

Wysoka jakość wyświetlaczy Huawei P Smart 2021 w sklepie GSMOK.PL

Uszkodzenie ekranu w Huawei P Smart 2021 nie należy do rzadkości. Wyświetlacz o przekątnej równej 6.67" zajmuje w zasadzie cały front danego smartfona, dlatego upadek telefonu na twardą powierzchnię przeważnie kończy się jego stłuczeniem lub powstaniem na powierzchni charakterystycznych pęknięć. Głównymi zaletami współpracy z naszym sklepem GSMOK.PL jest bardzo krótki czas dostawy. Na terenie Warszawy większość zamówień dostarczamy już w ten sam dzień roboczy wybranym transportem w ciągu nawet 4 godzin od chwili złożenia zamówienia (zależnie od dostępności oraz godziny zamówienia). Pracownicy wybranych firm kurierskich odwiedzają nasz główny oddział dwukrotnie w ciągu dnia. Zamów już dziś wyświetlacz do Huawei P Smart 2021, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości na temat całego naszego asortymentu.

Strona wygenerowana w 0.683 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję