SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P SMART 2021
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do P SMART 2021

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 118.75 zł
Brutto 146.06 zł
Brutto B2B116.30 zł
Netto 131.25 zł
Brutto 161.44 zł
Brutto B2B128.47 zł
Netto 97.50 zł
Brutto 119.93 zł
Brutto B2B95.39 zł

Produkt
niedostępny

W naszym sklepie GSMOK.PL dostępne są przeróżne produkty, akcesoria oraz części zamienne GSM. Wśród nich można także znaleźć wyświetlacze do P Smart 2021. Ekrany prezentowane w tej kategorii zostały przez nas precyzyjnie wyselekcjonowane i cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród klientów detalicznych, jak i hurtowych typu B2B. Każdy wyświetlacz do Huawei P Smart 2021 jest objęty odpowiednio długą gwarancją, zależną od jego typu i wariantu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z każdym dostępnym modelem. Zapewniamy pełną zgodność wszystkich proponowanych egzemplarzy z informacjami zawartymi na stronie internetowej, a przy tym także gwarantujemy rekordowo krótki czas dostawy.

Jakie wyświetlacze do Huawei P Smart 2021 znajdziesz w ofercie GSMOK.PL?

W naszym sklepie dostępne są wyświetlacze do Huawei P Smart 2021 wraz z panelem dotykowym w czarnym kolorze. Modele te są w pełni nowe i stanowią doskonały zamiennik oryginalnego. Ponadto charakteryzują się przy tym także bardzo niską ceną zakupu w stosunku do ich wysokich możliwości.

Wszystkie wyświetlacze do P Smart 2021 są w pełni zgodne z deklaracjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Mają wysoką rozdzielczość, zgodną z wytycznymi producenta, a także odpowiednią jasność, kontrast i liczbę wyświetlanych kolorów. Wszystkie są także idealnie dopasowane do konkretnego modelu telefonu, a ich wymiana nie niesie ze sobą także modyfikacji mechanicznej urządzenia. Nie bez znaczenia jest także to, iż większość wyświetlaczy do Huawei P Smart 2021 występuje w kompletnym zestawie, wraz z niezbędnymi elementami montażowymi oraz panelem dotykowym (digitizerem), który służy do dotykowej obsługi telefonu i zazwyczaj również ulega uszkodzeniu podczas stłuczenia wyświetlacza.

Wysoka jakość wyświetlaczy Huawei P Smart 2021 w sklepie GSMOK.PL

Uszkodzenie ekranu w Huawei P Smart 2021 nie należy do rzadkości. Wyświetlacz o przekątnej równej 6.67" zajmuje w zasadzie cały front danego smartfona, dlatego upadek telefonu na twardą powierzchnię przeważnie kończy się jego stłuczeniem lub powstaniem na powierzchni charakterystycznych pęknięć. Głównymi zaletami współpracy z naszym sklepem GSMOK.PL jest bardzo krótki czas dostawy. Na terenie Warszawy większość zamówień dostarczamy już w ten sam dzień roboczy wybranym transportem w ciągu nawet 4 godzin od chwili złożenia zamówienia (zależnie od dostępności oraz godziny zamówienia). Pracownicy wybranych firm kurierskich odwiedzają nasz główny oddział dwukrotnie w ciągu dnia. Zamów już dziś wyświetlacz do Huawei P Smart 2021, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości na temat całego naszego asortymentu.

Strona wygenerowana w 0.742 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję