SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11 PRO MAX
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 11 PRO MAX

(31 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Duże wymiary i moc urządzenia iPhone 11 Pro Max nie sprawią, że będzie niezniszczalne. W serwisach w całej Polsce coraz częściej pojawia się opisywany sprzęt amerykańskiego producenta. Awariom ulegają wyświetlacze, ale również niewielkie elementy wewnątrz smartfonów takie jak płytki wibracyjne. Dlatego też w ofercie sklepu GSMOK.pl czekają na wszystkich chętnych klientów części serwisowe do iPhone 11 Pro Max. Nasza oferta składa się z szufladek kart sim oraz ramek z klejem. Nie brak także niezbędnych taśm Flex pozwalających serwisantom naprawić przyciski głośności i zasilania. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych w sklepie GSMOK.PL części serwisowych do iPhone 11 w wersji Pro Max.

Części serwisowe do iPhone 11 Pro Max

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę części serwisowych do iPhone 11 Pro Max. Obejmuje ona przede wszystkim elementy, które najczęściej ulegają awarii w urządzeniach amerykańskiego producenta. Zapewniamy na przykład układy ładowania, które jednocześnie mogą być instalowane w pozostałych modelach z serii 11 i 12 smartfonów marki Apple. Gwarantujemy również taśmy serwisowe do testowania LCD, co z pewnością przyda się w każdym serwisie. Nasza oferta nie kończy się jednak wyłącznie na wspomnianych częściach. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy także szereg możliwości związanych z nagłośnieniem w smartfonach marki Apple. 

Części serwisowe do iPhone 11 Pro Max obejmują głośniki, które po instalacji będą działać bez zarzutu. Sam montaż głośnika nie sprawi kłopotów; jest idealnie dopasowany do otworu w urządzeniu. Zapewniamy także płytki wibracyjne, bez których funkcja wibracji mogłaby nie zadziałać. Oczywiście produktów w tej kategorii jest więcej, zachęcamy wszystkich wymagających serwismenów i właścicieli serwisów do przejrzenia wszystkich możliwości, a następnie do składania zamówień na konkretne części.

Szufladki na kartę SIM

Nie da się ukryć, że szufladki na kartę SIM to część, która jest gubiona przez użytkowników smartfonów albo przypadkowo łamana. Wtedy konieczna jest wymiana, bo wręcz niemożliwe byłoby korzystanie z najważniejszych funkcji telefonu, czyli wykonywania połączeń, wysyłania SMS-ów czy korzystania z internetu. Stąd w sklepie GSMOK.PL szufladki do kart SIM. Produkty przygotowane do smartfonów iPhone 11 Pro Max. Warto tutaj zaznaczyć, że będą również pasować do modeli 11 Pro. Dostępne w kolorze czarnym i białym tak jak podstawowe wersje kolorystyczne samych urządzeń. Zapraszamy po nowe części serwisowe iPhone 11 Pro Max!

Ramki z klejem i szybki do iPhone 11 Pro Max

Nasz asortyment obejmuje także ramki z klejem do LCD niezbędny przy wymianie ekranu. Dostępne już ze specjalistyczną taśmą klejącą, co mocno ułatwi i przyspieszy pracę serwisantów. Oczywiście jest to część przygotowana do modelu iPhone 11 Pro Max. W sklepie GSMOK.PL dostępna jest wersja w kolorze czarnym. To jednak wciąż nie koniec możliwości, jakie czekają na naszych klientów. Zapewniamy także inne części serwisowe do iPhone 11 Pro Max, między innymi również niezbędną przy wymianie wyświetlacza szybkę LCD z oczywiście przygotowanym fabrycznie złączem. Nie zabrakło notcha z wyciętymi miejscami na aparat, face ID czy głośnik do rozmów. Po szybkę, ramki z klejem i inne elementy, które często podlegają wymianie w smartfonach marki Apple, zapraszamy do naszego sklepu. Po złożeniu zamówienia wyślemy je niezwłocznie pod wskazany adres.

Strona wygenerowana w 0.927 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję