SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI 12C

Części i akcesoria do XIAOMI REDMI 12C

(16 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Redmi 12C to telefon o rozdzielczości ekranu 1650 × 720 px i przekątnej 6.71", z pojemną baterią 5000 mAh, a także wyspą z głównym aparatem 50MP, wyposażonym w sensor, który łączy cztery piksele w jeden. Oferujemy akcesoria do Redmi 12C i części oryginalne, które pozwolą naprawić powstałe w czasie użytkowania uszkodzenia czy awarie. Sprawdź dostępność produktów i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów dla klientów biznesowych!

Części do telefonów Redmi 12C, które umożliwiają naprawę smartfonu

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz części do Redmi 12C, które umożliwiają zrealizowanie różnych napraw w smartfonach klientów. Wygodnie zamówisz mniejsze elementy jak na przykład klapki baterii/obudowy, płytkę/taśmę flex ze złączem ładowania, a także podzespoły, bez których użytkownik nie będzie mógł wygodnie korzystać ze sprzętu. Dedykowane wyświetlacze do Redmi 12C pomogą rozwiązać problem z rozbitą szybką, martwymi pikselami czy uszkodzeniem związanym z nieprawidłowo działającym panelem dotykowym. W naszej hurtowni zamówisz również baterie do Redmi 12C, które po wymianie zapewnią dłuższą pracę na jednym naładowaniu. Oferujemy zarówno oryginalne produkty, które pochodzą bezpośrednio od producenta, jak i wysokiej klasy zamienniki.

Akcesoria do telefonów Redmi 12C

W tej kategorii znajdziesz również akcesoria ochronne, w tym szkło hartowane na ekran, które zabezpieczy wymieniony podzespół przed kolejnymi uszkodzeniami. Warto wprowadzić usługę naklejania go do swojej oferty! Części do Redmi 12C dostępne w hurtowni GSMOK pozwolą sprawnie zrealizować każde zlecenie. Gwarantujemy szybką dostawę, atrakcyjne rabaty i program lojalnościowy dla stałych klientów. Dzięki temu każdą naprawę można wykonać terminowo, co wpłynie na zadowolenie użytkowników. Szukasz hurtowni do stałej współpracy? Sprawdź również pozostałe kategorie! Znajdziesz tutaj części oryginalne i zamienne także do innych modeli Xiaomi oraz smartfonów pozostałych czołowych producentów.  

Strona wygenerowana w 0.578 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję